lomiri-system-settings - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: System Settings
ga: Socruithe an Chórais

en: Preferences;Settings;
ga: Sainroghanna;Socruithe;

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Custom
ga: Saincheaptha

en: Preview
ga: Réamhamharc

en: Set
ga: Socraigh

en: Disconnect
ga: Dícheangail

en: Unknown error
ga: Earráid anaithnid

en: No reason given
ga: Cúis ar bith tugtha

en: DHCP client error
ga: Earráid cliaint DHCP

en: DHCP client failed
ga: Theip ar an gcliant DHCP

en: IP address
ga: Seoladh IP

en: Clear
ga: Glan
