telephony-service - en to ast translation catalogue (63 entries)

en: Phone Calls
ast: Llamaes de teléfonu

en: Unknown caller
ast: Llamante desconocíu

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
ast: Llámote namái pueda

en: I'm running late, on my way now.
ast: Aportaré sero, toi en camín.

en: Please call me back later.
ast: Por favor llámame llueu

en: On [%1]
ast: En [%1]

en: Private number
ast: Númberu priváu

en: Unknown number
ast: Númberu desconocíu

en: Caller number is not available
ast: El númberu al que tas llamando nun ta disponible

en: Calling from private number
ast: Llamada dende un númberu priváu

en: Calling from unknown number
ast: Llamada dende númberu desconocíu

en: Calling from %1
ast: Llamada dende %1

en: Hold + Answer
ast: Caltener + Contestar

en: Accept
ast: Aceutar

en: End + Answer
ast: Fin + responder

en: Decline
ast: Refugar

en: Message & decline
ast: Refugar con msx.

en: Telephony Service Approver
ast: Aprobador del serviciu telefónicu

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
ast: Falló l'autenticación. ¿Quies revisar les tos credenciales?

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Telephony Service Indicator
ast: Indicador del serviciu de telefonía

en: Telephony Service
ast: Serviciu telefónicu

en: Send
ast: Unviar

note: TRANSLATORS : %1 is the group name and %2 is the recipient name
en: Message to %1 from %2
ast: Mensaxe a %1 de %2

en: Call back
ast: Devolver llamada

en: %1 missed call | %1 missed calls
ast[0]: %1 llamada perdida
ast[1]: %1 llamaes perdíes

en: Voicemail messages
ast: Mensaxes de voz

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
ast[0]: %1 mensaxe de voz
ast[1]: %1 mensaxes de voz

en: Voicemail
ast: Buzón de voz

en: <b>%1</b> text messages sent today
ast: <b>%1</b> mensaxes de testu unviaos güei

en: No text messages sent today
ast: Güei nun s'unviaron mensaxes de testu

en: <b>%1</b> text messages received today
ast: <b>%1</b> mensaxes de testu recibíos güei

en: No text messages received today
ast: Güei nun se recibieron mensaxes de testu

en: <b>%1</b> calls received today
ast: <b>%1</b> llamaes recibíes güei

en: No calls received today
ast: Güei nun se recibieron llamaes

en: <b>%1</b> calls made today
ast: <b>%1</b> llamaes feches güei

en: No calls made today
ast: Güei nun se fexeron llamaes

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
ast: Güei usasti <b>%1</b> minutos en llamaes

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
ast: Desbloquia la tarxeta SIM ya inténtalo de nueves dende l'aplicación de mensaxería.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
ast: Desactiva'l mou avión ya inténtalo de nueves dende l'app de mensaxería.

en: Try again from the messaging application.
ast: Inténtalo de nueves dende l'aplicación de mensaxería.

en: The message could not be sent
ast: Nun pudo unviase'l mensaxe

en: View message
ast: Ver mensaxe

en: New Group
ast: Grupu nuevu

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
ast: Xuniéstite al grupu %1

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
ast: Xuniéstite al grupu %1

en: You joined a new group
ast: Xueniestite al grupu nuevu

en: View Group
ast: Ver grupu

en: Ok
ast: Aceutar

en: Save
ast: Guardar

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
ast[0]: Axuntu: %1 imaxe
ast[1]: Axuntos: %1 imáxenes

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
ast[0]: Axuntu: %1 videu
ast[1]: Axuntos: %1 vídeos

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
ast[0]: Axuntu: %1 contautu
ast[1]: Axuntos: %1 contautos

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
ast[0]: Axuntu: %1 clip d'audiu
ast[1]: Axuntos: %1 clips d'audiu

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
ast[0]: Axuntu: %1 ficheru
ast[1]: Axuntos: %1 ficheros

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
ast: Mensaxe a grupu de %1

en: Message from %1
ast: Mensaxe de %1

en: Please, select a SIM card:
ast: Esbilla una tarxeta SIM:

en: Reply
ast: Responder

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Private Number
ast: Númberu priváu

en: Unknown Number
ast: Númberu desconocíu
