telephony-service - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Unknown number
az: Bilinmәyәn nömrә

en: Calling from unknown number
az: Bilinmәyәn nömrәdәn zәng olunur

en: Accept
az: Qәbul

en: Decline
az: Rədd

en: %1 missed call | %1 missed calls
az[0]: %1 cavabsız zәng
az[1]: %1 cavabsız zәng

en: Voicemail messages
az: Sәsli mesajlar

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
az[0]: %1 sәsli mesaj
az[1]: %1 sәsli mesaj

en: <b>%1</b> text messages sent today
az: Bu gün <b>%1</b> mәtn mesajı göndәrildi

en: No text messages sent today
az: Bu gün heç bir mәtn mesajı göndәrilmәyib

en: <b>%1</b> text messages received today
az: Bu gün <b>%1</b> mәtn mesajı qәbul edildi

en: No text messages received today
az: Bu gün heç bir mәtn mesajı qәbul edilmәdi

en: <b>%1</b> calls received today
az: Bu gün <b>%1</b> zәng qәbul edildi

en: No calls received today
az: Bu gün heç bir zәng qәbul edilmәdi

en: No calls made today
az: Bu gün heç bir zәng edilmәyib

en: View message
az: Mesaja bax

en: Ok
az: Oldu

en: Save
az: Saxla

en: Reply
az: Cavabla

en: Cancel
az: İmtina

en: Unknown Number
az: Bilinmәyәn Nömrә
