telephony-service - en to be translation catalogue (63 entries)

en: Phone Calls
be: Выклікі

en: Unknown caller
be: Невядомы выклік

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
be: Зараз я заняты. Патэлефаную пазней.

en: I'm running late, on my way now.
be: Спазняюся, ужо еду.

en: Please call me back later.
be: Калі ласка, патэлефануйце мне пазней.

en: On [%1]
be: Уключана [%1]

en: Private number
be: Прыватны нумар

en: Unknown number
be: Невядомы нумар

en: Caller number is not available
be: Нумар абанента недаступны

en: Calling from private number
be: Прыватны нумар

en: Calling from unknown number
be: Невядомы нумар

en: Calling from %1
be: Выклік ад %1

en: Hold + Answer
be: Прыпыніць + Адказаць

en: Accept
be: Пагадзіцца

en: End + Answer
be: Скончыць + Адказаць

en: Decline
be: Адхіліць

en: Message & decline
be: Паведамленне і адхіленне

en: Telephony Service Approver
be: Пацвярджэнне службаў тэлефанавання

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
be: Няўдалая аўтэнтыфікацыя. Хочаце праверыць уліковыя даныя?

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Telephony Service Indicator
be: Індыкатар службы тэлефанавання

en: Telephony Service
be: Службы тэлефанавання

en: Send
be: Адправіць

note: TRANSLATORS : %1 is the group name and %2 is the recipient name
en: Message to %1 from %2
be: Паведамленне ў %1 ад %2

en: Call back
be: Патэлефанаваць назад

en: %1 missed call | %1 missed calls
be[0]: %1 неадказаны выклік
be[1]: %1 неадказаныя выклікі
be[2]: %1 неадказаных выклікаў

en: Voicemail messages
be: Галасавыя паведамленні

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
be[0]: %1 галасавое паведамленне
be[1]: %1 галасавыя паведамленні
be[2]: %1 галасавых паведамленняў

en: Voicemail
be: Галасавая пошта

en: <b>%1</b> text messages sent today
be: <b>%1</b> паведамленняў адпраўлена за сёння

en: No text messages sent today
be: Сёння не было адпраўлена паведамленняў

en: <b>%1</b> text messages received today
be: <b>%1</b> паведамленняў атрымана за сёння

en: No text messages received today
be: Сёння не было атрымана паведамленняў

en: <b>%1</b> calls received today
be: <b>%1</b> уваходных выклікаў за сёння

en: No calls received today
be: Сёння не было ўваходных выклікаў

en: <b>%1</b> calls made today
be: <b>%1</b> выходных выклікаў за сёння

en: No calls made today
be: Сёння не было выходных выклікаў

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
be: Працягласць выклікаў за сёння: <b>%1</b>хвілін

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
be: Разблакуйце SIM-картку і паспрабуйце адправіць паведамленне зноў.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
be: Адключыце рэжым палёту і паспрабуйце зноў.

en: Try again from the messaging application.
be: Паспрабуйце адправіць паведамленне зноў.

en: The message could not be sent
be: Немагчыма адправіць паведамленне

en: View message
be: Паказаць паведамленне

en: New Group
be: Новая група

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
be: Вы далучыліся да групы %1

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
be: Вы далучыліся да групы %1

en: You joined a new group
be: Вы далучыліся да новай групы

en: View Group
be: Паказаць групу

en: Ok
be: Добра

en: Save
be: Захаваць

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
be[0]: Укладзеныя файлы: %1 выява
be[1]: Укладзеныя файлы: %1 выявы
be[2]: Укладзеныя файлы: %1 выяў

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
be[0]: Укладзеныя файлы: %1 відэа
be[1]: Укладзеныя файлы: %1 відэа
be[2]: Укладзеныя файлы: %1 відэа

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
be[0]: Укладзеныя файлы: %1 кантакт
be[1]: Укладзеныя файлы: %1 кантакты
be[2]: Укладзеныя файлы: %1 кантактаў

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
be[0]: Укладзеныя файлы: %1 гукавы запіс
be[1]: Укладзеныя файлы: %1 гукавыя запісы
be[2]: Укладзеныя файлы: %1 гукавых запісаў

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
be[0]: Укладзеныя файлы: %1 файл
be[1]: Укладзеныя файлы: %1 файлы
be[2]: Укладзеныя файлы: %1 файлаў

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
be: Паведамленне ў групе ад %1

en: Message from %1
be: Паведамленне ад %1

en: Please, select a SIM card:
be: Калі ласка, абярыце SIM-картку:

en: Reply
be: Адказаць

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Private Number
be: Прыватны нумар

en: Unknown Number
be: Невядомы нумар
