telephony-service - en to br translation catalogue (47 entries)

en: Phone Calls
br: Pellgomzadennoù

en: Unknown caller
br: Galver dianav

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
br: Dever zo warnon evit bremañ. Pellgomz a rin deoc'h diwezhatoc'h.

en: I'm running late, on my way now.
br: Diwezhat on, ha war an hent emaon.

en: Please call me back later.
br: Pellgomzit din en-dro diwezhatoc'h, mar plij.

en: Private number
br: Niverenn brevez

en: Unknown number
br: Niverenn dianav

en: Caller number is not available
br: Ne c'haller ket gervel an niverenn

en: Calling from private number
br: O pellgomz eus un niverenn brevez

en: Calling from unknown number
br: O pellgomz eus un niverenn dianav

en: Calling from %1
br: O pellgomz eus %1

en: Hold + Answer
br: Lakaat da c'hortoz + Respont

en: Accept
br: Asantiñ

en: End + Answer
br: Echuiñ + Respont

en: Decline
br: Nac'h

en: Message & decline
br: Kas ur gemennadenn & nac'h

en: Telephony Service Approver
br: Aprouer servij pellgomzerezh

en: Telephony Service Indicator
br: Merker servij pellgomzerezh

en: Telephony Service
br: Servij pellgomzerezh

en: Send
br: Kas

en: Call back
br: Gervel en-dro

en: %1 missed call | %1 missed calls
br[0]: %1 bellgomzadenn c'hwitet
br[1]: %1 a bellgomzadennoù c'hwitet

en: Voicemail messages
br: Kemennadennoù ar voest-komz

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
br[0]: %1 gemennadenn er voest-komz
br[1]: %1 a gemennadennoù er voest-komz

en: Voicemail
br: Boest komz

en: <b>%1</b> text messages sent today
br: <b>%1</b> a gemennadennoù testenn kaset hiziv

en: No text messages sent today
br: N'eus bet kaset kemennadenn destenn ebet hiziv

en: <b>%1</b> text messages received today
br: <b>%1</b> a gemennadennoù testenn resevet hiziv

en: No text messages received today
br: N'eus bet resevet kemennadenn destenn ebet hiziv

en: <b>%1</b> calls received today
br: <b>%1</b> a bellgomzadennoù resevet hiziv

en: No calls received today
br: N'eus bet resevet pellgomzadenn ebet hiziv

en: <b>%1</b> calls made today
br: <b>%1</b> a bellgomzadennoù graet hiziv

en: No calls made today
br: N'eus bet graet pellgomzadenn ebet hiziv

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
br: Tremenet <b>%1</b> munut ouzh ar pellgomz hiziv

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
br: Dibrennit ho kartenn SIM hag esaeit en-dro diwar an arload kemennadennoù.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
br: Diweredekait ar mod nijerez hag esaeit en-dro diwar an arload kemennadennoù.

en: Try again from the messaging application.
br: Esaeit en-dro diwar an arload kemennadennoù

en: The message could not be sent
br: N'eus ket bet gallet kas ar gemennadenn

en: View message
br: Gwelet ar gemennadenn

en: Ok
br: Mat eo

en: Save
br: Enrollañ

en: Message from %1
br: Kemennadenn digant %1

en: Please, select a SIM card:
br: Diuzit ur gartenn SIM, mar plij :

en: Reply
br: Respont

en: Cancel
br: Nullañ

en: Private Number
br: Niverenn brevez

en: Unknown Number
br: Niverenn dianav
