telephony-service - en to bs translation catalogue (56 entries)

en: Phone Calls
bs: Telefonski pozivi

en: Unknown caller
bs: Nepoznat pozivalac

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
bs: Zauzet sam trenutno. Zvaću te kasnije.

en: I'm running late, on my way now.
bs: Kasnim, na putu sam sada.

en: Please call me back later.
bs: Molim te nazovi me kasnije.

en: Private number
bs: Skriven broj

en: Unknown number
bs: Nepoznat broj

en: Caller number is not available
bs: Birani broj nije dostupan

en: Calling from private number
bs: Zvanje sa privatnog broja

en: Calling from unknown number
bs: Zvanje sa nepoznatog broja

en: Calling from %1
bs: Zovem iz %1

en: Hold + Answer
bs: Zadrži + Odgovori

en: Accept
bs: Prihvati

en: End + Answer
bs: Završetak + Odgovor

en: Decline
bs: Odbij

en: Message & decline
bs: Poruka & odbijanje

en: Telephony Service Approver
bs: Telefonski servis odobravatelj

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
bs: Provjera autentičnosti nije uspjela. Želite li pregled vašeg statusa?

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Telephony Service Indicator
bs: Telefonski servis pokazatelj

en: Telephony Service
bs: Telefonski Servis

en: Send
bs: Šalji

en: Call back
bs: Poziv nazad

en: %1 missed call | %1 missed calls
bs[0]: %1 propušten poziv
bs[1]: %1 propuštena poziva
bs[2]: %1 propuštenih poziva

en: Voicemail messages
bs: Govorna pošta poruke

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
bs[0]: %1 poruka govorne pošte
bs[1]: %1 poruke govorne pošte
bs[2]: %1 poruka govorne pošte

en: Voicemail
bs: Govorna pošta

en: <b>%1</b> text messages sent today
bs: <b>%1</b> tekstualnih poruka poslanih danas

en: No text messages sent today
bs: Nema poslanih poruka danas

en: <b>%1</b> text messages received today
bs: <b>%1</b> tekstualnih poruka primljenih danas

en: No text messages received today
bs: Nema primljenih poruka danas

en: <b>%1</b> calls received today
bs: <b>%1</b> poziva primljenih danas

en: No calls received today
bs: Nema primljenih poziva danas

en: <b>%1</b> calls made today
bs: <b>%1</b> poziva napravljenih danas

en: No calls made today
bs: Nema napravljenih poziva danas

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
bs: Potrošene <b>%1</b> minute na pozive danas

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
bs: Otključaj svoju sim karticu i pokušaj ponovo iz aplikacije za poruke.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
bs: Deaktiviraj režim letenja i pokušaj ponovo iz aplikacije za poruke.

en: Try again from the messaging application.
bs: Pokušaj ponovo iz aplikacije za poruke.

en: The message could not be sent
bs: Poruka ne može biti poslana

en: View message
bs: Vidi poruku

en: Ok
bs: U redu

en: Save
bs: Snimi

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
bs[0]: Prilog: %1 slika
bs[1]: Prilozi: %1 slike
bs[2]: Prilozi: %1 slika

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
bs[0]: Prilog: %1 video
bs[1]: Prilozi: %1 videa
bs[2]: Prilozi: %1 videa

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
bs[0]: Prilog: %1 kontakt
bs[1]: Prilozi: %1 kontakta
bs[2]: Prilozi: %1 kontakta

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
bs[0]: Dodatak: %1 tonski snimak
bs[1]: Dodaci: %1 tonska snimka
bs[2]: Dodatak: %1 tonskih snimaka

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
bs[0]: Prilog: %1 fajl
bs[1]: Prilozi: %1 fajla
bs[2]: Prilozi: %1 fajlova

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
bs: Poruka grupi od %1

en: Message from %1
bs: Poruka od %1

en: Please, select a SIM card:
bs: Molim, odaberi SIM karticu:

en: Reply
bs: Odgovori

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Private Number
bs: Privatni Broj

en: Unknown Number
bs: Nepoznat broj
