telephony-service - en to ca translation catalogue (62 entries)

en: Phone Calls
ca: Trucades de telèfon

en: Unknown caller
ca: Número entrant desconegut

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
ca: Ara mateix tinc feina. Trucaré més tard.

en: I'm running late, on my way now.
ca: Vaig venint, però arribaré tard.

en: Please call me back later.
ca: Truca'm més tard.

en: On [%1]
ca: Actiu [%1]

en: Private number
ca: Número privat

en: Unknown number
ca: Número desconegut

en: Caller number is not available
ca: El número de la trucada entrant no està disponible

en: Calling from private number
ca: S'està trucant des d'un número privat

en: Calling from unknown number
ca: S'està trucant des d'un número desconegut

en: Calling from %1
ca: S'està trucant des de %1

en: Hold + Answer
ca: Retenció i resposta

en: Accept
ca: Accepta

en: End + Answer
ca: Finalitza i contesta

en: Decline
ca: Rebutja

en: Message & decline
ca: Envia un missatge i declina

en: Telephony Service Approver
ca: Aprovador del servei de telefonia

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
ca: Ha fallat l'autenticació. Voleu revisar les credencials?

en: Yes
ca: Sí

en: Telephony Service Indicator
ca: Indicador del servei de telefonia

en: Telephony Service
ca: Servei de telefonia

en: Send
ca: Envia

note: TRANSLATORS : %1 is the group name and %2 is the recipient name
en: Message to %1 from %2
ca: Missatge de %1 per a %2

en: Call back
ca: Torna la trucada

en: %1 missed call | %1 missed calls
ca[0]: %1 trucada perduda
ca[1]: %1 trucades perdudes

en: Voicemail messages
ca: Missatges de veu

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
ca[0]: %1 missatge de veu
ca[1]: %1 missatges de veu

en: Voicemail
ca: Bústia de veu

en: <b>%1</b> text messages sent today
ca: <b>%1</b> missatges de text enviats avui

en: No text messages sent today
ca: Avui no heu enviat cap missatge de text

en: <b>%1</b> text messages received today
ca: <b>%1</b> missatges de text rebuts avui

en: No text messages received today
ca: Avui no heu rebut cap missatge de text

en: <b>%1</b> calls received today
ca: <b>%1</b> trucades rebudes avui

en: No calls received today
ca: Avui no heu rebut cap trucada

en: <b>%1</b> calls made today
ca: <b>%1</b> trucades fetes avui

en: No calls made today
ca: Avui no heu fet cap trucada

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
ca: Heu estat <b>%1</b> minuts en trucades avui

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
ca: Desbloqueu la targeta SIM i torneu-ho a provar des de l'aplicació de missatgeria.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
ca: Desactiveu el mode d'avió i torneu-ho a intentar des de l'aplicació de missatgeria.

en: Try again from the messaging application.
ca: Torneu-ho a intentar per a l'aplicació de missatgeria.

en: The message could not be sent
ca: No s'ha pogut enviar el missatge

en: View message
ca: Mostra el missatge

en: New Group
ca: Grup nou

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
ca: Us heu afegit al grup %1

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
ca: Us heu afegit al trup %1

en: You joined a new group
ca: Us heu afegit a un grup nou

en: View Group
ca: Visualitza el grup

en: Ok
ca: D'acord

en: Save
ca: Desa

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
ca[0]: Adjunció: %1 imatge
ca[1]: Adjunció: %1 imatges

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
ca[0]: Adjunció: %1 vídeo
ca[1]: Adjunció: %1 vídeos

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
ca[0]: Adjunció: %1 contacte
ca[1]: Adjunció: %1 contactes

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
ca[0]: Adjunció: %1 clip d'àudio
ca[1]: Adjunció: %1 clips d'àudio

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
ca[0]: Adjunció: %1 fitxer
ca[1]: Adjunció: %1 fitxers

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
ca: Missatge al grup de %1

en: Message from %1
ca: Missatge d'en/na %1

en: Please, select a SIM card:
ca: Seleccioneu una targeta SIM:

en: Reply
ca: Respon

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Private Number
ca: Númeor privat

en: Unknown Number
ca: Número desconegut
