telephony-service - en to fa translation catalogue (59 entries)

en: Phone Calls
fa: تماس‌های تلفنی

en: SMS
fa: پیامک

en: Unknown caller
fa: تماس‌گیرنده‌ی ناشناس

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
fa: الآن گرفتارم. بعداً زنگ می‌زنم

en: I'm running late, on my way now.
fa: تأخیر دارم، توی راهم.

en: Please call me back later.
fa: لطفاً بعداً باهام تماس بگیر.

en: On [%1]
fa: در [%1]

en: Private number
fa: شماره‌ی خصوصی

en: Unknown number
fa: شماره‌ی ناشناس

en: Caller number is not available
fa: شماره‌ی تماس‌گیرنده موجود نیست

en: Calling from private number
fa: در حال تماس از شماره‌ی خصوصی

en: Calling from unknown number
fa: درحال تماس از شماره‌ی نامشخص

en: Calling from %1
fa: در حال تماس از %1

en: Hold + Answer
fa: نگه داشتن + پاسخ

en: Accept
fa: پذیرش

en: End + Answer
fa: پایان + پاسخ

en: Decline
fa: رد

en: Message & decline
fa: پیام دادن و رد کردن

en: Telephony Service Approver
fa: تأییدکننده‌ی خدمات تلفن

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
fa: تأیید هویت شکست خورد. می‌خواهید اعتبارنامه‌تان را بازبینی کنید؟

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: SIM %1
fa: سیم‌کارت %1

en: Telephony Service Indicator
fa: نشانگر خدمات تلفن

en: Telephony Service
fa: خدمات تلفن

en: Send
fa: فرستادن

en: Call back
fa: زنگ زدن

en: %1 missed call | %1 missed calls
fa[0]: %1 تماس بی‌پاسخ

en: Voicemail messages
fa: پیام‌های پست صوتی

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
fa[0]: %1 پیام پست صوتی

en: Voicemail
fa: پست صوتی

en: <b>%1</b> text messages sent today
fa: امروز <b>%1</b> پیام متنی فرستاده شد

en: No text messages sent today
fa: امروز پیام متنی‌ای فرستاده نشد

en: <b>%1</b> text messages received today
fa: امروز <b>%1</b> پیام متنی دریافت شد

en: No text messages received today
fa: امروز پیام متنی‌ای دریافت نشد

en: <b>%1</b> calls received today
fa: امروز <b>%1</b> تماس دریافت شد

en: No calls received today
fa: امروز تماسی دریافت نشد

en: <b>%1</b> calls made today
fa: امروز <b>%1</b> تماس گرفته شد

en: No calls made today
fa: امروز تماسی گرفته نشد

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
fa: امروز <b>%1</b> دقیقه صرف تماس شد

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
fa: قفل سیم‌کارتتان را باز کرده و دوباره از برنامه ی پیام‌رسان تلاش کنید.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
fa: حالت پرواز را خاموش کرده و دوباره از برنامه ی پیام‌رسان تلاش کنید.

en: Try again from the messaging application.
fa: دوباره از برنامه ی پیام‌رسان تلاش کنید.

en: The message could not be sent
fa: پیام نتوانست فرستاده شود

en: View message
fa: دیدن پیام

en: Ok
fa: باشه

en: Save
fa: ذخیره

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
fa[0]: پیوست: %1 تصویر

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
fa[0]: پیوست: %1 ویدیو

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
fa[0]: پیوست: %1 مخاطب

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
fa[0]: پیوست: %1 کلیپ صوتی

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
fa[0]: پیوست: %1 پرونده

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
fa: پیام دادن به گروه از %1

en: Message from %1
fa: پیام از %1

en: Please, select a SIM card:
fa: لطفاً سیم‌کارتی را برگزینید:

en: Reply
fa: پاسخ

en: Cancel
fa: لغو

en: Private Number
fa: شماره‌ی خصوصی

en: Unknown Number
fa: شماره‌ی ناشناس
