telephony-service - en to hr translation catalogue (57 entries)

en: Phone Calls
hr: Telefonski pozivi

en: Unknown caller
hr: Nepoznat pozivatelj

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
hr: Trenutno sam zaposlen. Nazvat ću vas kasnije.

en: I'm running late, on my way now.
hr: Kasnim, na putu sam.

en: Please call me back later.
hr: Nazovite me natrag kasnije.

en: On [%1]
hr: Na [%1]

en: Private number
hr: Privatan broj

en: Unknown number
hr: Nepoznat broj

en: Caller number is not available
hr: Broj pozivatelja nije dostupan

en: Calling from private number
hr: Poziv od privatnog broja

en: Calling from unknown number
hr: Poziv od nepoznatnog broja

en: Calling from %1
hr: Poziv od %1

en: Hold + Answer
hr: Zadrži + Poziv

en: Accept
hr: Prihvati

en: End + Answer
hr: Završi + Poziv

en: Decline
hr: Odbaci

en: Message & decline
hr: Poruke i otkazivanje

en: Telephony Service Approver
hr: Pružatelj telefonskih usluga

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
hr: Ovjera je neuspjela. Želite li pregledati svoje vjerodajnice?

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Telephony Service Indicator
hr: Pokazatelj telefonskih usluga

en: Telephony Service
hr: Usluga telefoniranja

en: Send
hr: Pošalji

en: Call back
hr: Uzvrati poziv

en: %1 missed call | %1 missed calls
hr[0]: %1 propušteni poziv
hr[1]: %1 propuštena poziva
hr[2]: %1 propuštenih poziva

en: Voicemail messages
hr: Poruke govorne pošte

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
hr[0]: %1 glasovna poruka
hr[1]: %1 glasovne poruke
hr[2]: %1 glasovnih poruka

en: Voicemail
hr: Govorna pošta

en: <b>%1</b> text messages sent today
hr: <b>%1</b> danas poslane poruke

en: No text messages sent today
hr: Danas nema poslanih poruka

en: <b>%1</b> text messages received today
hr: <b>%1</b> danas primljene poruke

en: No text messages received today
hr: Danas nema primljenih poruka

en: <b>%1</b> calls received today
hr: <b>%1</b> jučerašnji pozivi

en: No calls received today
hr: Danas nema dolaznih poziva

en: <b>%1</b> calls made today
hr: <b>%1</b> današnji pozivi

en: No calls made today
hr: Danas nema ostvarenih poziva

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
hr: Potrošeno <b>%1</b> minuta na pozive danas

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
hr: Otključajte svoju SIM karticu i pokušajte ponovno iz aplikacije za poruke.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
hr: Isključite način rada u zrakoplovu i pokušajte ponovno iz aplikacije za poruke.

en: Try again from the messaging application.
hr: Pokušajte kasnije iz aplikacije za poruke

en: The message could not be sent
hr: Tekstovna poruka ne može biti poslana

en: View message
hr: Pogledaj poruku

en: Ok
hr: U redu

en: Save
hr: Spremi

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
hr[0]: Privitak: %1 slika
hr[1]: Privitci: %1 slike
hr[2]: Privitci: %1 slika

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
hr[0]: Privitak: %1 video snimka
hr[1]: Privitci: %1 video snimke
hr[2]: Privitci: %1 video snimaka

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
hr[0]: Privitak: %1 kontakt
hr[1]: Privitci: %1 kontakta
hr[2]: Privitci: %1 kontakta

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
hr[0]: Privitak: %1 zvučni zapis
hr[1]: Privitci: %1 zvučna zapisa
hr[2]: Privitci: %1 zvučnih zapisa

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
hr[0]: Privitak: %1 datoteka
hr[1]: Privitci: %1 datoteke
hr[2]: Privitci: %1 datoteka

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
hr: Grupna poruka od %1

en: Message from %1
hr: Poruka od %1

en: Please, select a SIM card:
hr: Odaberite SIM karticu:

en: Reply
hr: Odgovori

en: Cancel
hr: Odustani

en: Private Number
hr: Privatni broj

en: Unknown Number
hr: Nepoznat broj
