telephony-service - en to km translation catalogue (42 entries)

en: Phone Calls
km: ការ​ហៅ​ទូរស័ព្ទ

en: SMS
km: សារ SMS

en: Unknown caller
km: មិន​ស្គាល់​អ្នក​ហៅ

en: Private number
km: លេខ​ឯកជន

en: Unknown number
km: មិន​ស្គាល់​លេខ

en: Caller number is not available
km: មិន​មាន​លេខ​អ្នក​ហៅ

en: Calling from private number
km: កំពុង​ហៅ​ពី​លេខ​ឯកជន

en: Calling from unknown number
km: កំពុង​ហៅ​ពី​លេខ​មិន​ស្គាល់

en: Calling from %1
km: កំពុង​ហៅ​ពី %1

en: Hold + Answer
km: ចុច​ជាប់ + ឆ្លើយ

en: Accept
km: ព្រម​ទទួល

en: Decline
km: បដិសេធ

en: Telephony Service Approver
km: ក្រុមហ៊ុន​អនុម័ត​សេវាកម្ម​ទូរស័ព្ទ

en: SIM %1
km: ស៊ីម %1

en: Telephony Service Indicator
km: សូចនាករ​សេវាកម្ម​ទូរស័ព្ទ

en: Telephony Service
km: សេវាកម្ម​ទូរស័ព្ទ

en: %1 missed call | %1 missed calls
km[0]: ខកខាន​ទទួល %1

en: Voicemail messages
km: សារ​ជា​សំឡេង

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
km[0]: សារ​ជា​សំឡេង %1

en: <b>%1</b> text messages sent today
km: ថ្ងៃនេះ​បាន​ផ្ញើ​សារ <b>%1</b>

en: No text messages sent today
km: ថ្ងៃនេះ​មិន​បាន​ផ្ញើ​សារ

en: <b>%1</b> text messages received today
km: ថ្ងៃនេះ​បាន​ទទួល​សារ <b>%1</b>

en: No text messages received today
km: ថ្ងៃនេះ​មិន​បាន​ទទួល​សារ​អត្ថបទ

en: <b>%1</b> calls received today
km: ថ្ងៃនេះ​បាន​ទទួល​ការ​ហៅ​ចូល <b>%1</b> ដង

en: No calls received today
km: ថ្ងៃនេះ​មិន​បាន​ទទួល​ការ​ហៅ

en: <b>%1</b> calls made today
km: ថ្ងៃនេះ​បាន​ហៅ <b>%1</b> ដង

en: No calls made today
km: ថ្ងៃនេះ​មិន​បាន​ហៅ

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
km: ថ្ងៃនេះ​អ្នក​បាន​ហៅ <b>%1</b> នាទី

en: View message
km: មើល​សារ

en: Ok
km: យល់ព្រម

en: Save
km: រក្សា​ទុក

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
km[0]: ឯកសារ​ភ្ជាប់៖ %1  រូបភាព

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
km[0]: ឯកសារ​ភ្ជាប់៖ %1  វីដេអូ

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
km[0]: ឯកសារ​ភ្ជាប់៖ %1 ទំនាក់ទំនង

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
km[0]: ឯកសារ​ភ្ជាប់៖ %1 ឈុតសំឡេង

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
km[0]: ឯកសារ​ភ្ជាប់៖ %1 ឯកសារ

en: Message from %1
km: សារ​ពី %1

en: Please, select a SIM card:
km: សូមជ្រើសស៊ី​ម​កាត ៖

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Private Number
km: លេខ​ឯកជន

en: Unknown Number
km: មិន​ស្គាល់​លេខ
