telephony-service - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Phone Calls
lv: Tālruņa zvani

en: Unknown caller
lv: Nezināms zvanītājs

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
lv: Pašlaik esmu aizņemts. Piezvanīšu vēlāk.

en: I'm running late, on my way now.
lv: Esmu aizkavējies, jau esmu ceļā.

en: Please call me back later.
lv: Lūdzu, atzvaniet man vēlāk.

en: Private number
lv: Privāts numurs

en: Unknown number
lv: Nezināms numurs

en: Caller number is not available
lv: Zvanītāja numurs nav pieejams

en: Calling from private number
lv: Zvanīšana no privātā numura

en: Calling from unknown number
lv: Zvanīšana no nezināma numura

en: Calling from %1
lv: Zvana no %1

en: Hold + Answer
lv: Aizturēt + atbildēt

en: Accept
lv: Piekrist

en: End + Answer
lv: Beigt + atbildēt

en: Decline
lv: Noraidīt

en: Message & decline
lv: Sūtīt īsziņu un noraidīt

en: Telephony Service Approver
lv: Telefonijas pakalpojumu apstiprinātājs

en: Telephony Service Indicator
lv: Telefonijas pakalpojumu indikators

en: Telephony Service
lv: Telefonijas pakalpojumi

en: Send
lv: Sūtīt

en: Call back
lv: Atzvans

en: %1 missed call | %1 missed calls
lv[0]: %1 neatbildēts zvans
lv[1]: %1 neatbildēti zvanu
lv[2]: %1 neatbildētu zvanu

en: Voicemail messages
lv: Balss pasta ziņojumi

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
lv[0]: %1 balss pasta ziņa
lv[1]: %1 balss pasta ziņas
lv[2]: %1 balss pasta ziņu

en: Voicemail
lv: Balss pasts

en: <b>%1</b> text messages sent today
lv: Šodien nosūtītas <b>%1</b> īsziņas

en: No text messages sent today
lv: Šodien nav sūtītu īsziņu

en: <b>%1</b> text messages received today
lv: Šodien saņemtas <b>%1</b> īsziņas

en: No text messages received today
lv: Šodien nav saņemtu īsziņu

en: <b>%1</b> calls received today
lv: Šodien saņemti <b>%1</b> zvani

en: No calls received today
lv: Šodien nav saņemtu zvanu

en: <b>%1</b> calls made today
lv: Šodien veikti <b>%1</b> zvani

en: No calls made today
lv: Šodien nav veiktu zvanu

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
lv: Šodien zvanot pavadīju <b>%1</b> minūtes

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
lv: Atbloķējiet savu SIM karti un mēģiniet vēlreiz no īsziņu lietotnes.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
lv: Izslēdziet lidmašīnas režīmu un mēģiniet vēlreiz no īsziņu lietotnes.

en: Try again from the messaging application.
lv: Mēģiniet vēlreiz no īsziņu lietotnes.

en: The message could not be sent
lv: Šo īsziņu nevarēja nosūtīt

en: View message
lv: Skatīt īsziņu

en: Ok
lv: Labi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Message from %1
lv: Īsziņa no %1

en: Please, select a SIM card:
lv: Lūdzu, ievietojiet SIM karti:

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Private Number
lv: Privāts numurs

en: Unknown Number
lv: Nezināms numurs
