telephony-service - en to ms translation catalogue (56 entries)

en: Phone Calls
ms: Panggilan Telefon

en: Unknown caller
ms: Pemanggil tidak diketahui

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
ms: Saya sibuk pada masa ini. Saya akan menghubungi kemudian.

en: I'm running late, on my way now.
ms: Saya terlambat, dalam perjalanan sekarang.

en: Please call me back later.
ms: Sila hubungi saya semula.

en: On [%1]
ms: Pada [%1]

en: Private number
ms: Nombor persendirian

en: Unknown number
ms: Nombor tidak diketahui

en: Caller number is not available
ms: Nombor pemanggil tidak tersedia

en: Calling from private number
ms: Panggilan dari nombor persendirian

en: Calling from unknown number
ms: Panggilan dari nombor tidak diketahui

en: Calling from %1
ms: Panggilan daripada %1

en: Hold + Answer
ms: Tangguh + Jawab

en: Accept
ms: Terima

en: End + Answer
ms: Tamat + Jawab

en: Decline
ms: Tolak

en: Message & decline
ms: Mesej & abai

en: Telephony Service Approver
ms: Approver Perkhidmatan Telefoni

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
ms: Pengesahihan gagal. Anda mahu kaji semula kelayakan anda?

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Telephony Service Indicator
ms: Penunjuk Perkhidmatan Telefoni

en: Telephony Service
ms: Perkhidmatan Telefoni

en: Send
ms: Hantar

en: Call back
ms: Panggilan semula

en: %1 missed call | %1 missed calls
ms[0]: %1 panggilan terlepas
ms[1]: %1 panggilan terlepas

en: Voicemail messages
ms: Mesej mel bersuara

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
ms[0]: %1 panggilan mel bersuara
ms[1]: %1 panggilan mel bersuara

en: Voicemail
ms: Mel bersuara

en: <b>%1</b> text messages sent today
ms: Mesej teks <b>%1</b> dihantar hari ini

en: No text messages sent today
ms: Tiada mesej teks dihantar hari ini

en: <b>%1</b> text messages received today
ms: Mesej teks <b>%1</b> diterima hari ini

en: No text messages received today
ms: Tiada mesej teks diterima hari ini

en: <b>%1</b> calls received today
ms: Panggilan <b>%1</b> diterima hari ini

en: No calls received today
ms: Tiada panggilan diterima hari ini

en: <b>%1</b> calls made today
ms: Panggilan <b>%1</b> dibuat hari ini

en: No calls made today
ms: Tiada panggilan dibuat hari ini

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
ms: Guna sebanyak <b>%1</b> miniy panggilan hari ini

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
ms: Nyahsekat kad sim anda dan cuba lagi melalui aplikasi pemesejan.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
ms: Nyahaktifkan mod penerbangan dan cuba lagi dari aplikasi pemesejan.

en: Try again from the messaging application.
ms: Cuba lagi menerusi aplikasi pemesejan.

en: The message could not be sent
ms: Mesej tidak dapat dihantar

en: View message
ms: Lihat mesej

en: Save
ms: Simpan

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
ms[0]: Lampiran: %1 imej
ms[1]: Lampiran: %1 imej

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
ms[0]: Lampiran: %1 video
ms[1]: Lampiran: %1 video

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
ms[0]: Lampiran: %1 kenalan
ms[1]: Lampiran: %1 kenalan

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
ms[0]: Lampiran: %1 klip audio
ms[1]: Lampiran: %1 klip audio

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
ms[0]: Lampiran: %1 fail
ms[1]: Lampiran: %1 fail

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
ms: Mesej ke kumpulan daripada %1

en: Message from %1
ms: Mesej daripada %1

en: Please, select a SIM card:
ms: Sila, pilih satu kad SIM:

en: Reply
ms: Balas

en: Cancel
ms: Batal

en: Private Number
ms: Nombor Persendirian

en: Unknown Number
ms: Nombor Tidak Diketahui
