telephony-service - en to nb translation catalogue (72 entries)

en: Phone Calls
nb: Telefonsamtaler

en: Unknown caller
nb: Ukjent anropsperson

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
nb: Jeg er opptatt for øyeblikket. Ringer deg senere.

en: I'm running late, on my way now.
nb: Jeg blir forsinket. Er på vei nå.

en: Please call me back later.
nb: Ring meg heller senere.

en: On [%1]
nb: På [%1]

en: Private number
nb: Skjult nummer

en: Unknown number
nb: Ukjent nummer

en: Caller number is not available
nb: Anropsnummer er ikke tilgjengelig

en: Calling from private number
nb: Ringer fra skjult nummer

en: Calling from unknown number
nb: Ringer fra ukjent nummer

en: Calling from %1
nb: Ringer fra %1

en: Hold + Answer
nb: Hold + svar

en: Accept
nb: Godta

en: End + Answer
nb: Avslutt + svar

en: Decline
nb: Avslå

en: Message & decline
nb: Send melding og avvis

en: Telephony Service Approver
nb: Telefontjeneste-godkjenning

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
nb: Autentisering mislyktes. VIl du se gjennom akkreditivene dine?

en: Yes
nb: Ja

en: No
nb: Nei

en: Telephony Service Indicator
nb: Telefontjeneste-indikator

en: Telephony Service
nb: Telefontjeneste

note: TRANSLATORS : %1 is the group name and %2 is the recipient name
en: Message to %1 from %2
nb: Melding til %1 fra %2

en: Call back
nb: Ring tilbake

en: %1 missed call | %1 missed calls
nb[0]: %1 ubesvart anrop
nb[1]: %1 ubesvarte anrop

en: Voicemail messages
nb: Talemeldinger

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
nb[0]: %1 talemelding
nb[1]: %1 talemeldinger

en: Voicemail
nb: Mobilsvar

en: <b>%1</b> text messages sent today
nb: Sendt <b>%1</b> tekstmeldinger i dag

en: No text messages sent today
nb: Ingen sendte tekstmeldinger i dag

en: <b>%1</b> text messages received today
nb: Mottatt <b>%1</b> tekstmeldinger i dag

en: No text messages received today
nb: Ingen mottatte tekstmeldinger i dag

en: <b>%1</b> calls received today
nb: Mottatt <b>%1</b> anrop i dag

en: No calls received today
nb: Ingen mottatte anrop i dag

en: <b>%1</b> calls made today
nb: Ringt ut <b>%1</b> ganger i dag

en: No calls made today
nb: Ingen utgående anrop i dag

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
nb: Vært i anrop i <b>%1</b> minutter i dag

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
nb: Lås opp SIM-kortet og prøv på nytt fra meldingsprogrammet.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
nb: Slå av flymodus og prøv igjen fra meldingsprogrammet.

en: Try again from the messaging application.
nb: Prøv på nytt fra meldingsprogrammet.

en: The message could not be sent
nb: Meldinga ble ikke sendt

en: View message
nb: Vis melding

en: New Group
nb: Ny gruppe

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
nb: Du tok del i gruppe %1

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
nb: Du tok del i gruppe %1

en: You joined a new group
nb: Du tok del i en ny gruppe

en: View Group
nb: Vis gruppe

en: Ok
nb: OK

en: Save
nb: Lagre

en: Emergency Alert
nb: Nødalarm

en: Emergency Alert: Severe
nb: Nødalarm: Alvorlig

en: Emergency Alert: Notice
nb: Nødalarm: Merknad

en: Alert
nb: Alarm

en: Show alert
nb: Vis alarm

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
nb[0]: Vedlegg: %1 bilde
nb[1]: Vedlegg: %1 bilder

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
nb[0]: Vedlegg: %1 video
nb[1]: Vedlegg: %1 videoer

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
nb[0]: Vedlegg: %1 kontakt
nb[1]: Vedlegg: %1 kontakter

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
nb[0]: Vedlegg: %1 lydklipp
nb[1]: Vedlegg: %1 lydklipp

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
nb[0]: Vedlegg: %1 fil
nb[1]: Vedlegg: %1 filer

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
nb: Melding til gruppe fra %1

en: Message from %1
nb: Melding fra %1

en: Please, select a SIM card:
nb: Velg et SIM-kort:

en: Reply
nb: Svar

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Conf call on hold
nb: Konf.-samtale på vent

en: %1 call on hold
nb: %1 samtale på vent

en: Conf call ended
nb: Konf.-samtale over

en: %1 call ended
nb: %1 samtale over

en: %1 call declined
nb: %1 anrop avslått

en: Private Number
nb: Skjult nummer

en: Unknown Number
nb: Ukjent nummer
