telephony-service - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Phone Calls
ne: फोन कलहरू

en: SMS
ne: एसएमएस

en: Unknown caller
ne: अज्ञात कलर

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
ne: म अहिले व्यस्त छु। पछि कल गर्छु।

en: Please call me back later.
ne: कृपया मलाई पछि कल गर्नुहोस्।

en: Private number
ne: निजी नम्बर

en: Unknown number
ne: अज्ञात नम्बर

en: Calling from unknown number
ne: अज्ञात नम्बर देखि कल

en: Accept
ne: स्विकार गर्नुहोस्

en: Decline
ne: अस्वीकार गर्नुहोस्

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Voicemail
ne: भ्वाइसमेल

en: No calls made today
ne: आज कुनै कलहरू गरिएन

en: View message
ne: संदेश हेर्नुहोस्

en: Ok
ne: ठिक छ

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Reply
ne: जवाफ दिनुहोस्

en: Private Number
ne: निजी नम्बर
