telephony-service - en to pl translation catalogue (81 entries)

en: Phone Calls
pl: Rozmowy telefoniczne

en: Unknown caller
pl: Nieznany

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
pl: Jestem zajęty w tym momencie. Zadzwonię później.

en: I'm running late, on my way now.
pl: Pędzę z całych sił. Jestem już w drodze.

en: Please call me back later.
pl: Proszę zadzwoń do mnie później.

en: On [%1]
pl: Na [%1]

en: Private number
pl: Numer zastrzeżony

en: Unknown number
pl: Nieznany numer

en: Caller number is not available
pl: Numer rozmówcy jest niedostępny

en: Calling from private number
pl: Połączenie z numerem prywatnym

en: Calling from unknown number
pl: Połączenie z nieznanym numerem

en: Calling from %1
pl: Połączenie z %1

en: Hold + Answer
pl: Wstrzymaj i odbierz

en: Accept
pl: Akceptuj

en: End + Answer
pl: Zakończ i odbierz

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Message & decline
pl: Odrzucenie + wiadomość

en: Telephony Service Approver
pl: Zatwierdzanie obsługi telefonu

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się. Chcesz przejrzeć dane uwierzytelniające?

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Telephony Service Indicator
pl: Wskaźnik obsługi telefonu

en: Telephony Service
pl: Obsługa telefonu

en: Send
pl: Wyślij

note: TRANSLATORS : %1 is the group name and %2 is the recipient name
en: Message to %1 from %2
pl: Wiadomość do %1 od %2

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to the group from %1
pl: Wiadomość do grupy od %1

en: Call back
pl: Oddzwoń

en: Missed your call — can you call me now?
pl: Nieodebrane połączenie — czy możesz do mnie zadzwonić teraz?

en: Running late. On my way.
pl: Spóźnię się. Jestem w drodze.

en: Busy at the moment. Will call you later.
pl: Niestety nie mogę teraz odebrać. Oddzwonię później.

en: I am 20 minutes late.
pl: Spóźnię się 20 minut.

en: Still busy. Will call you later.
pl: Nadal nie mogę rozmawiać. Oddzwonię później.

en: %1 missed call | %1 missed calls
pl[0]: %1 nieodebrane połączenie
pl[1]: %1 nieodebrane połączenia
pl[2]: %1 nieodebranych połączeń

en: Voicemail messages
pl: Wiadomości głosowe

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
pl[0]: %1 wiadomość głosowa
pl[1]: %1 wiadomości głosowe
pl[2]: %1 wiadomości głosowych

en: Voicemail
pl: Poczta głosowa

en: <b>%1</b> text messages sent today
pl: Wysłanych wiadomości: <b>%1</b>

en: No text messages sent today
pl: Dziś nie wysyłano wiadomości

en: <b>%1</b> text messages received today
pl: Otrzymanych wiadomości: <b>%1</b>

en: No text messages received today
pl: Dziś nie otrzymano wiadomości

en: <b>%1</b> calls received today
pl: Odebranych połączeń: <b>%1</b>

en: No calls received today
pl: Dziś nie odebrano połączeń

en: <b>%1</b> calls made today
pl: Wykonanych połączeń: <b>%1</b>

en: No calls made today
pl: Dziś nie wykonano połączeń

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
pl: Połączenia telefoniczne trwały dziś <b>%1</b> minut

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
pl: Odblokuj kartę SIM i spróbuj ponownie z aplikacji wysyłania wiadomości.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
pl: Wyłącz tryb samolotowy oraz spróbuj ponownie poprzez aplikację do wysyłania wiadomości.

en: Try again from the messaging application.
pl: Spróbuj jeszcze raz z aplikacji wiadomości.

en: The message could not be sent
pl: Wiadomość nie może być wysłana

en: View message
pl: Pokaż wiadomość

en: New Group
pl: Nowa grupa

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
pl: Dołączyłeś do grupy %1

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
pl: Dołączyłeś do grupy %1

en: You joined a new group
pl: Dołączyłeś do nowej grupy

en: View Group
pl: Wyświetl grupę

en: Save
pl: Zapisz

en: Emergency Alert
pl: Ostrzeżenie awaryjne

en: Emergency Alert: Extreme
pl: Ostrzeżenie awaryjne: ekstremalne

en: Emergency Alert: Severe
pl: Ostrzeżenie awaryjne: poważne

en: Emergency Alert: Notice
pl: Ostrzeżenie awaryjne: powiadominie

en: AMBER Alert
pl: Ostrzeżenie AMBER

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Show alert
pl: Pokaż ostrzeżenie

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
pl[0]: Załącznik: %1 obraz
pl[1]: Załączniki: %1 obrazy
pl[2]: Załączniki: %1 obrazów

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
pl[0]: Załącznik: %1 film
pl[1]: Załączniki: %1 filmy
pl[2]: Załączniki: %1 filmów

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
pl[0]: Załącznik: %1 kontakt
pl[1]: Załączniki: %1 kontakty
pl[2]: Załączniki: %1 kontaktów

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
pl[0]: Załącznik: %1 wiadomość głosowa
pl[1]: Załączniki: %1 wiadomości głosowe
pl[2]: Załączniki: %1 wiadomości głosowych

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
pl[0]: Załącznik: %1 plik
pl[1]: Załączniki: %1 pliki
pl[2]: Załączniki: %1 plików

note: TRANSLATORS : message displayed when any error occurred while receiving a MMS (case when cellular-data is off, or any downloading issue). Notify that there was a message, the user can find more about it in the messaging-app.
en: New MMS message
pl: Mowa wiadomość MMS

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
pl: Wiadomość do grupy z %1

en: Message from %1
pl: Wiadomość od %1

en: Please, select a SIM card:
pl: Proszę wybrać kartę SIM:

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Conf call on hold
pl: Połączenie konferencyjne wstrzymane

en: %1 call on hold
pl: %1 połączenie wstrzymane

en: Conf call ended
pl: Połączenie konferencyjne zakończone

en: %1 call ended
pl: %1 połączenie zakończone

en: %1 call declined
pl: %1 połączenie odrzucone

en: Private Number
pl: Numer zastrzeżony

en: Unknown Number
pl: Numer nieznany
