telephony-service - en to sl translation catalogue (57 entries)

en: Phone Calls
sl: Telefonski klici

en: Unknown caller
sl: Neznan klicatelj

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
sl: Trenutno sem zaseden. Pokličem kasneje.

en: I'm running late, on my way now.
sl: Pozen sem, sem že na poti

en: Please call me back later.
sl: Kasneje me prosim pokliči nazaj.

en: On [%1]
sl: Na [%1]

en: Private number
sl: Zasebna številka

en: Unknown number
sl: Neznana številka

en: Caller number is not available
sl: Številka klicatelja ni na voljo

en: Calling from private number
sl: Klic od zasebne številke

en: Calling from unknown number
sl: Klic od neznane številke

en: Calling from %1
sl: Klic od %1

en: Hold + Answer
sl: Zadrži + Odgovori

en: Accept
sl: Sprejmi

en: End + Answer
sl: Končaj + Odgovori

en: Decline
sl: Zavrni

en: Message & decline
sl: Sporoči in zavrni

en: Telephony Service Approver
sl: Odobritelj telefonske storitve

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
sl: Overitev spodletela. Ali želite pregledati vaša poverila?

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Telephony Service Indicator
sl: Kazalnik telefonske storitve

en: Telephony Service
sl: Telefonska storitev

en: Send
sl: Pošlji

en: Call back
sl: Povratni klic

en: %1 missed call | %1 missed calls
sl[0]: %1 zgrešenih klicev
sl[1]: %1 zgrešen klic
sl[2]: %1 zgrešena klica
sl[3]: %1 zgrešeni klici

en: Voicemail messages
sl: Sporočila glasovne pošte

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
sl[0]: %1 glasovnih sporočil
sl[1]: %1 glasovno sporočilo
sl[2]: %1 glasovni sporočili
sl[3]: %1 glasovna sporočila

en: Voicemail
sl: Glasovna pošta

en: <b>%1</b> text messages sent today
sl: <b>%1</b> danes poslanih besedilnih sporočil

en: No text messages sent today
sl: Danes ni bilo poslanih besedilnih sporočil

en: <b>%1</b> text messages received today
sl: <b>%1</b> danes prejetih besedilnih sporočil

en: No text messages received today
sl: Danes ni bilo prejetih besedilnih sporočil

en: <b>%1</b> calls received today
sl: <b>%1</b> danes prejetih klicev

en: No calls received today
sl: Danes ni bilo prejetih klicev

en: <b>%1</b> calls made today
sl: <b>%1</b> današnjih opravljenih klicev

en: No calls made today
sl: Danes ni bilo opravljenih klicev

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
sl: <b>%1</b> danes porabljenih minut za klice

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
sl: Odklenite kartico sim ter poskusite znova iz programa za sporočanje.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
sl: Onemogočite letalski način ter poskusite znova iz programa sporočanja.

en: Try again from the messaging application.
sl: Poskusite znova iz programa za sporočanje.

en: The message could not be sent
sl: Tega sporočila ni bilo mogoče poslati

en: View message
sl: Ogled sporočila

en: Ok
sl: V redu

en: Save
sl: Shrani

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
sl[0]: Priloga: %1 slik
sl[1]: Priloga: %1 slika
sl[2]: Priloga: %1 sliki
sl[3]: Priloga: %1 slike

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
sl[0]: Priloga: %1 videov
sl[1]: Priloga: %1 video
sl[2]: Priloga: %1 videa
sl[3]: Priloga: %1 videi

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
sl[0]: Priloga: %1 stikov
sl[1]: Priloga: %1 stik
sl[2]: Priloga: %1 stika
sl[3]: Priloga: %1 stiki

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
sl[0]: Priloge: %1 zvočnih posnetkov
sl[1]: Priloga: %1 zvočni posnetek
sl[2]: Prilogi: %1 zvočna posnetka
sl[3]: Priloge: %1 zvočni posnetki

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
sl[0]: Priloga: %1 datotek
sl[1]: Priloga: %1 datoteka
sl[2]: Priloga: %1 datoteki
sl[3]: Priloga: %1 datoteke

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
sl: Sporočilo skupini iz %1

en: Message from %1
sl: Sporočilo od %1

en: Please, select a SIM card:
sl: Izberite kartico SIM:

en: Reply
sl: Odgovori

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Private Number
sl: Zasebna številka

en: Unknown Number
sl: Neznana številka
