telephony-service - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Calling from private number
sq: Thirrje nga numër privat

en: Calling from unknown number
sq: Thirrje nga numër i panjohur

en: Calling from %1
sq: Thirrje nga %1

en: Accept
sq: Prano

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Send
sq: Dërgo

en: %1 missed call | %1 missed calls
sq[0]: %1 thirrje e humbur
sq[1]: %1 thirrje të humbura

en: <b>%1</b> calls received today
sq: <b>%1</b> thirrje të ardhura sot

en: <b>%1</b> calls made today
sq: <b>%1</b> thirrje të bëra sot

en: No calls made today
sq: Asnjë thirrje e bërë sot

en: View message
sq: Shiko mesazhin

en: Save
sq: Ruaj

en: Message from %1
sq: Mesazh nga %1

en: Please, select a SIM card:
sq: Zgjidh një skedë SIM:

en: Reply
sq: Përgjigju

en: Cancel
sq: Anullo
