telephony-service - en to sr translation catalogue (59 entries)

en: Phone Calls
sr: Телефонски позиви

en: SMS
sr: СМС

en: Unknown caller
sr: Непознат позивалац

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
sr: Тренутно сам заузет. Назваћу касније.

en: I'm running late, on my way now.
sr: Касним, на путу сам.

en: Please call me back later.
sr: Назовите ме касније.

en: On [%1]
sr: На [%1]

en: Private number
sr: Скривени број

en: Unknown number
sr: Непознат број

en: Caller number is not available
sr: Број позиваоца није доступан

en: Calling from private number
sr: Позив са скривеног броја

en: Calling from unknown number
sr: Позив са непознатог броја

en: Calling from %1
sr: Зове са %1

en: Hold + Answer
sr: Задржи и одговори

en: Accept
sr: Прихвати

en: End + Answer
sr: Заврши и Одговори

en: Decline
sr: Одбиј

en: Message & decline
sr: Поручи и одбиј

en: Telephony Service Approver
sr: Одобравање услуге телефонирања

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
sr: Потврда идентитета није успела. Да ли желите да обновите ваша уверења?

en: Yes
sr: Да

en: No
sr: Не

en: SIM %1
sr: СИМ %1

en: Telephony Service Indicator
sr: Индикатор услуге телефонирања

en: Telephony Service
sr: Услуга телефонирања

en: Send
sr: Пошаљи

en: Call back
sr: Узврати позив

en: %1 missed call | %1 missed calls
sr[0]: %1 пропуштен позив
sr[1]: %1 пропуштена позива
sr[2]: %1 пропуштених позива

en: Voicemail messages
sr: Поруке говорне поште

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
sr[0]: %1 говорна порука
sr[1]: %1 говорне поруке
sr[2]: %1 говорних порука

en: Voicemail
sr: Говорна пошта

en: <b>%1</b> text messages sent today
sr: Данас је послато <b>%1</b> текстуалних порука

en: No text messages sent today
sr: Данас није било послатих порука

en: <b>%1</b> text messages received today
sr: Данас је примљено <b>%1</b> текстуалних порука

en: No text messages received today
sr: Данас нема примљених порука

en: <b>%1</b> calls received today
sr: Данас је примљено <b>%1</b> позива

en: No calls received today
sr: Данас нема примљених позива

en: <b>%1</b> calls made today
sr: Данас је направљено <b>%1</b> позива

en: No calls made today
sr: Данас није било позива

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
sr: Данас сте потрошили <b>%1</b> минута на позиве

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
sr: Откључајте сим картицу и покушајте поново из програма за поруке.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
sr: Искључите режим у авиону и покушајте поново из програма за поруке.

en: Try again from the messaging application.
sr: Покушајте поново из програма за поруке.

en: The message could not be sent
sr: Не могу да пошаљем поруку

en: View message
sr: Погледај поруку

en: Ok
sr: У реду

en: Save
sr: Сачувај

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
sr[0]: Прилог: %1 слика
sr[1]: Прилози: %1 слике
sr[2]: Прилози: %1 слика

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
sr[0]: Прилог: %1 видео
sr[1]: Прилози: %1 видеа
sr[2]: Прилози: %1 видеа

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
sr[0]: Прилог: %1 контакт
sr[1]: Прилози: %1 контакта
sr[2]: Прилози: %1 контаката

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
sr[0]: Прилог: %1 аудио запис
sr[1]: Прилози: %1 аудио записа
sr[2]: Прилози: %1 аудио записа

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
sr[0]: Прилог: %1 датотека
sr[1]: Прилози: %1 датотеке
sr[2]: Прилози: %1 датотека

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
sr: Пошаљи поруку групи са %1

en: Message from %1
sr: Поруку шаље %1

en: Please, select a SIM card:
sr: Изаберите СИМ картицу:

en: Reply
sr: Одговори

en: Cancel
sr: Откажи

en: Private Number
sr: Скривени број

en: Unknown Number
sr: Непознат број
