telephony-service - en to th translation catalogue (15 entries)

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
th: ตอนนี้ฉันไม่ว่าง เดี๋ยวฉันโทรกลับ

en: Calling from private number
th: กำลังโทรจากหมายเลขส่วนตัว

en: Calling from unknown number
th: กำลังโทรจากหมายเลขที่ไม่รู้จัก

en: Calling from %1
th: กำลังโทรจาก %1

en: Accept
th: รับสาย

en: Decline
th: ปฏิเสธ

en: Message & decline
th: ส่งข้อความ & ปฏิเสธ

en: SIM %1
th: ซิม %1

note: TRANSLATORS : %1 is the group name and %2 is the recipient name
en: Message to %1 from %2
th: ข้อความไปยัง %1 จาก %2

en: Call back
th: โทรกลับ

en: %1 missed call | %1 missed calls
th[0]: %1 สายที่ไม่ได้รับ

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
th[0]: %1 ข้อความเสียง

en: Save
th: บันทึก

en: Message from %1
th: ข้อความจาก %1

en: Cancel
th: ยกเลิก
