telephony-service - en to ug translation catalogue (44 entries)

en: Phone Calls
ug: تېلېفونلار

en: Unknown caller
ug: ناتونۇش تېلېفون

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
ug: ھازىر بىرئاز ئالدىراش سەل تۈرۇپ ئۈزۈم تىلفۇن قايتۇراي

en: I'm running late, on my way now.
ug: كچېكىپ قالدىم ھازىر يولدا

en: Please call me back later.
ug: بىر ئازدىن كېيىن قايتىدىن چاقىرىڭ

en: Private number
ug: شەخسىي نومۇر

en: Unknown number
ug: نامەلۇم نومۇر

en: Caller number is not available
ug: تېلېفون نومۇرى يوق

en: Calling from private number
ug: شەخسىي نومۇردىن تېلېفون كەلدى

en: Calling from unknown number
ug: ناتونۇش تېلېفون كەلدى

en: Calling from %1
ug: تېلېفون %1 دىن كەلدى

en: Hold + Answer
ug: ساقلىتىپ قويۇپ جاۋاب بەر

en: Accept
ug: قوشۇل

en: End + Answer
ug: ئۈز+جاۋاپ

en: Decline
ug: قوشۇلما

en: Telephony Service
ug: تېلېفون مۇلازىمىتى

en: Send
ug: يوللا

en: Call back
ug: تىلفۇن ئۇرلىۋاتىدۇ

en: %1 missed call | %1 missed calls
ug[0]: ئالمىغان تېلېفون %1

en: Voicemail messages
ug: ئۈنخەتلەر

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
ug[0]: ئۈنخەت %1

en: Voicemail
ug: ئۈنخەت

en: <b>%1</b> text messages sent today
ug: بۈگۈن <b>%1</b> دانە تېكىست ئۇچۇرى ئەۋەتىلدى

en: No text messages sent today
ug: بۈگۈن ھېچقانداق تېكىست ئۇچۇرى ئەۋەتىلمىدى

en: <b>%1</b> text messages received today
ug: بۈگۈن <b>%1</b> دانە تېكىست ئۇچۇرى قوبۇل قىلىندى

en: No text messages received today
ug: بۈگۈن ھېچقانداق تېكىست ئۇچۇرى كەلمىدى

en: <b>%1</b> calls received today
ug: بۈگۈن <b>%1</b> قېتىم تېلېفون قوبۇل قىلىندى

en: No calls received today
ug: بۈگۈن ھېچقانداق تېلېفون كەلمىدى

en: <b>%1</b> calls made today
ug: بۈگۈن <b>%1</b> قېتىم تېلېفون قىلىندى

en: No calls made today
ug: بۈگۈن ھېچقانداق تېلېفون قىلىنمىدى

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
ug: بۈگۈن تېلېفونغا <b>%1</b> مىنۇت سەرپ قىلىندى

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
ug: سىم كارتىڭىزنى قۇلۇپسىزلاڭ ۋە ئۇچۇر پروگراممىسىدا قايتا سىناپ كۆرۈڭ.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
ug: ئايروپىلان ھالىتىنى ئاكتىپسىزلاڭ ۋە ئۇچۇر پروگراممىسىدا قايتا سىناپ كۆرۈڭ.

en: Try again from the messaging application.
ug: ئۇچۇر پروگراممىسىدا قايتا سىناپ كۆرۈڭ.

en: The message could not be sent
ug: ئۇچۇرنى ئەۋەتكىلى بولمىدى

en: View message
ug: ئۇچۇر كۆرسەت

en: Ok
ug: تامام

en: Save
ug: ساقلا

en: Message from %1
ug: %1 دىن كەلگەن ئۇچۇر

en: Please, select a SIM card:
ug: بىر سىم كارتىسى تاللاڭ:

en: Reply
ug: جاۋاب قايتۇر

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Private Number
ug: شەخسىي نومۇر

en: Unknown Number
ug: ناتونۇش نومۇر
