telephony-service - en to el translation catalogue (64 entries)

en: Phone Calls
el: Κλήσεις

en: Unknown caller
el: Άγνωστος

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
el: Είμαι απασχολημένος αυτή την στιγμή. Θα καλέσω αργότερα.

en: I'm running late, on my way now.
el: Καθυστέρησα λιγάκι. Έρχομαι τώρα.

en: Please call me back later.
el: Παρακαλώ καλέστε με αργότερα.

en: On [%1]
el: Σε [%1]

en: Private number
el: Με απόκρυψη

en: Unknown number
el: Άγνωστος Αριθμός

en: Caller number is not available
el: Ο αριθμός που καλείτε δεν είναι διαθέσιμος

en: Calling from private number
el: Κλήση από αριθμό με απόκρυψη

en: Calling from unknown number
el: Κλήση από άγνωστο αριθμό

en: Calling from %1
el: Κλήση από %1

en: Hold + Answer
el: Αναμονή + Απάντηση

en: Accept
el: Αποδοχή

en: End + Answer
el: Τέλος + Απάντηση

en: Decline
el: Απόρριψη

en: Message & decline
el: Μήνυμα & απόρριψη

en: Telephony Service Approver
el: Υποστήριξη τηλεφωνικής υπηρεσίας

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
el: Αποτυχία πιστοποίησης. Θέλετε να ελέγξετε τα πιστοποιητικά σας;

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: SIM %1
el: Κάρτα SIM %1

en: Telephony Service Indicator
el: Ένδειξη τηλεφωνικής υπηρεσίας

en: Telephony Service
el: Υπηρεσία τηλεφωνίας

en: Send
el: Αποστολή

note: TRANSLATORS : %1 is the group name and %2 is the recipient name
en: Message to %1 from %2
el: Μήνυμα στον %1 από τον %2

en: Call back
el: Επανάκληση

en: %1 missed call | %1 missed calls
el[0]: %1 αναπάντητη κλήση
el[1]: %1 αναπάντητες κλήσεις

en: Voicemail messages
el: Μηνύματα τηλεφωνητή

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
el[0]: %1 μήνυμα στον τηλεφωνητή
el[1]: %1 μηνύματα στον τηλεφωνητή

en: Voicemail
el: Τηλεφωνητής

en: <b>%1</b> text messages sent today
el: <b>%1</b> μηνύματα στάλθηκαν σήμερα

en: No text messages sent today
el: Δεν στάλθηκαν μηνύματα σήμερα

en: <b>%1</b> text messages received today
el: <b>%1</b> μηνύματα ελήφθησαν σήμερα

en: No text messages received today
el: Δεν ελήφθησαν μηνύματα σήμερα

en: <b>%1</b> calls received today
el: <b>%1</b> κλήσεις δεχτήκατε σήμερα

en: No calls received today
el: Δεν ελήφθησαν κλήσεις σήμερα

en: <b>%1</b> calls made today
el: <b>%1</b> κλήσεις έγιναν σήμερα

en: No calls made today
el: Δεν έγιναν κλήσεις σήμερα

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
el: Μιλήσατε <b>%1</b> λεπτά σήμερα

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
el: Ξεκλειδώστε την κάρτα sim σας και προσπαθήστε ξανά από την εφαρμογή μηνυμάτων.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
el: Απενεργοποιείστε την λειτουργία πτήσης και προσπαθήστε ξανά από την εφαρμογή μηνυμάτων.

en: Try again from the messaging application.
el: Προσπαθήστε ξανά από την εφαρμογή μηνυμάτων.

en: The message could not be sent
el: Το μήνυμα δεν μπόρεσε να σταλεί

en: View message
el: Προβολή μηνύματος

en: New Group
el: Νέα ομάδα

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
el: Συμμετέχετε στην ομάδα %1

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
el: Συμμετέχετε στην ομάδα %1

en: You joined a new group
el: Συμμετέχετε σε νέα ομάδα

en: View Group
el: Προβολή ομάδας

en: Ok
el: Εντάξει

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
el[0]: Συνημμένη: %1 εικόνα
el[1]: Συνημμένες: %1 εικόνες

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
el[0]: Συνημμένο: %1 βίντεο
el[1]: Συνημμένα: %1 βίντεο

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
el[0]: Συνημμένη: %1 επαφή
el[1]: Συνημμένες: %1 επαφές

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
el[0]: Συνημμένο: %1 ηχητικό κλπ
el[1]: Συνημμένα: %1 ηχητικά κλπ

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
el[0]: Συνημμένο: %1 αρχείο
el[1]: Συνημμένα: %1 αρχεία

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
el: Μήνυμα προς ομάδα από %1

en: Message from %1
el: Μήνυμα από %1

en: Please, select a SIM card:
el: Παρακαλώ επιλέξτε κάρτα SIM:

en: Reply
el: Απάντηση

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Private Number
el: Με απόκρυψη

en: Unknown Number
el: Άγνωστος Αριθμός
