telephony-service - en to gl translation catalogue (63 entries)

en: Phone Calls
gl: Chamadas telefónicas

en: Unknown caller
gl: Comunicante descoñecido

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
gl: Estou ocupado neste intre. Chamarei máis tarde.

en: I'm running late, on my way now.
gl: Chego tarde, estou en camiño.

en: Please call me back later.
gl: Por favor, chámeme máis tarde.

en: On [%1]
gl: En [%1]

en: Private number
gl: Número privado

en: Unknown number
gl: Número descoñecido

en: Caller number is not available
gl: O número do comunicante non está dispoñíbel

en: Calling from private number
gl: Chamada desde un número privado

en: Calling from unknown number
gl: Chamada desde un número descoñecido

en: Calling from %1
gl: Chamada de %1

en: Hold + Answer
gl: Manter + Contestar

en: Accept
gl: Aceptar

en: End + Answer
gl: Rematar + Responder

en: Decline
gl: Rexeitar

en: Message & decline
gl: Rexeitar cunha mensaxe

en: Telephony Service Approver
gl: Aprobador do sevizo telefónico

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
gl: Fallou a autenticación. Desexa revisar as súas credenciais?

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Telephony Service Indicator
gl: Indicador do servizo de telefonía

en: Telephony Service
gl: Servizo de telefonía

en: Send
gl: Enviar

note: TRANSLATORS : %1 is the group name and %2 is the recipient name
en: Message to %1 from %2
gl: Mensaxe a %1 de %2

en: Call back
gl: Chamar de volta

en: %1 missed call | %1 missed calls
gl[0]: %1 chamada perdida
gl[1]: %1 chamadas perdidas

en: Voicemail messages
gl: Correos de voz

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
gl[0]: %1 correo de voz
gl[1]: %1 correos de voz

en: Voicemail
gl: Correo de voz

en: <b>%1</b> text messages sent today
gl: Hoxe enviou <b>%1</b> mensaxes

en: No text messages sent today
gl: Hoxe non enviou mensaxes de texto

en: <b>%1</b> text messages received today
gl: Hoxe recibiu <b>%1</b> mensaxes

en: No text messages received today
gl: Hoxe non recibiu mensaxes de texto

en: <b>%1</b> calls received today
gl: Hoxe recibiu <b>%1</b> chamadas

en: No calls received today
gl: Hoxe non recibiu chamadas

en: <b>%1</b> calls made today
gl: Hoxe fixo <b>%1</b> chamada(s)

en: No calls made today
gl: Hoxe non fixo chamadas

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
gl: Hoxe ten <b>%1</b> minutos de chamadas

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
gl: Desbloquee a SIM e volva probar dede o aplicativo de mensaxería.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
gl: Desactive o modo avión e probe desde o aplicativo de mensaxería.

en: Try again from the messaging application.
gl: Volva probar desde o aplicativo de mensaxería.

en: The message could not be sent
gl: Non foi posíbel enviar a mensaxe

en: View message
gl: Ver mensaxe

en: New Group
gl: Novo grupo

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
gl: Uniuse ao grupo %1

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
gl: Uniuse ao grupo %1

en: You joined a new group
gl: Uniuse a un novo grupo

en: View Group
gl: Ver o grupo

en: Ok
gl: Aceptar

en: Save
gl: Gardar

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
gl[0]: Anexo: %1 imaxe
gl[1]: Anexos: %1 imaxes

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
gl[0]: Anexo: %1 vídeo
gl[1]: Anexos: %1 vídeos

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
gl[0]: Anexo: %1 contacto
gl[1]: Anexos: %1 contactos

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
gl[0]: Anexo: %1 ficheiro de son
gl[1]: Anexos: %1 ficheiros de son

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
gl[0]: Anexo: %1 ficheiro
gl[1]: Anexos: %1 ficheiros

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
gl: Mensaxe ao grupo de %1

en: Message from %1
gl: Mensaxe de %1

en: Please, select a SIM card:
gl: Escolla unha tarxeta SIM:

en: Reply
gl: Responder

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Private Number
gl: Número privado

en: Unknown Number
gl: Número descoñecido
