telephony-service - en to ia translation catalogue (62 entries)

en: Phone Calls
ia: Appellos telephonic

en: Unknown caller
ia: Appellator incognite

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
ia: Io es occupate al momento. Io appellara plus tarde.

en: I'm running late, on my way now.
ia: Io es fluente in retardo, sur mi cammino ora.

en: Please call me back later.
ia: Per favor appella me retro plus tarde.

en: On [%1]
ia: Activate [%1]

en: Private number
ia: Numero private

en: Unknown number
ia: Numero incognite

en: Caller number is not available
ia: Le numero del appellante non es disponibile

en: Calling from private number
ia: Appello per un numero private

en: Calling from unknown number
ia: Appello per un numero incognite

en: Calling from %1
ia: Appello de %1

en: Hold + Answer
ia: Suspender + responder

en: Accept
ia: Acceptar

en: End + Answer
ia: Finir + responder

en: Decline
ia: Declinar

en: Message & decline
ia: Message & declination

en: Telephony Service Approver
ia: Approbator del servicio de telephonia

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
ia: Authentication fallite. Desira tu  revider tu credentiales?

en: Yes
ia: Si

en: Telephony Service Indicator
ia: Indicator del servicio de telephonia

en: Telephony Service
ia: Servicio de telephonia

en: Send
ia: Mandar

note: TRANSLATORS : %1 is the group name and %2 is the recipient name
en: Message to %1 from %2
ia: Message a %1 ab %2

en: Call back
ia: Appellar retro

en: %1 missed call | %1 missed calls
ia[0]: %1 appello perdite
ia[1]: %1 appellos perdite

en: Voicemail messages
ia: Messages vocal

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
ia[0]: %1 message de posta vocal
ia[1]: %1 messages de posta vocal

en: Voicemail
ia: Message vocal

en: <b>%1</b> text messages sent today
ia: <b>%1</b> messages de texto expedite hodie

en: No text messages sent today
ia: Necun messages de texto expedite hodie

en: <b>%1</b> text messages received today
ia: <b>%1</b> messages de texto recipite hodie

en: No text messages received today
ia: Necun messages de texto recipite hodie

en: <b>%1</b> calls received today
ia: <b>%1</b> appellos recipite hodie

en: No calls received today
ia: Necun appellos recipite hodie

en: <b>%1</b> calls made today
ia: <b>%1</b> appellos facite hodie

en: No calls made today
ia: Necun appellos facite hodie

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
ia: Pagate <b>%1</b> minutas in appellos hodie

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
ia: Disbloca tu carta SIM e reproba ex le application de messages.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
ia: Disactivar le modo volo et reprobar ex le application de messages.

en: Try again from the messaging application.
ia: Reprobar per le application de messages.

en: The message could not be sent
ia: Le message non pote esser expedite

en: View message
ia: Vider le message

en: New Group
ia: Nove gruppo

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
ia: Tu te ha aggregate al gruppo %1

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
ia: Tu te ha aggregate al gruppo %1

en: You joined a new group
ia: Tu te ha aggregate a un gruppo nove

en: View Group
ia: Vider gruppo

en: Ok
ia: OK

en: Save
ia: Salvar

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
ia[0]: Alligato: %1 imagine
ia[1]: Alligatos: %1 imagines

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
ia[0]: Alligato: %1 video
ia[1]: Alligatos: %1 videos

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
ia[0]: Alligato: %1 contacto
ia[1]: Alligatos: %1 contactos

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
ia[0]: Alligato: %1 audio clip
ia[1]: Alligatos: %1 audio clips

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
ia[0]: Alligato: %1 file
ia[1]: Alligatos: %1 files

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
ia: Message al gruppo per %1

en: Message from %1
ia: Message ex %1

en: Please, select a SIM card:
ia: Per favor, selige un carta SIM:

en: Reply
ia: Responder

en: Cancel
ia: Deler

en: Private Number
ia: Numero private

en: Unknown Number
ia: Numero incognite
