telephony-service - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Phone Calls
sk: Hovory

en: Unknown caller
sk: Neznámy volajúci

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
sk: Som zaneprázdnený. Zavolám neskôr.

en: I'm running late, on my way now.
sk: Budem meškať, som na ceste.

en: Please call me back later.
sk: Prosím, zavolajte neskôr.

en: On [%1]
sk: Na [%1]

en: Private number
sk: Súkromné číslo

en: Unknown number
sk: Neznáme číslo

en: Caller number is not available
sk: Volané číslo je nedostupné

en: Calling from private number
sk: Volané zo súkromného čísla

en: Calling from unknown number
sk: Volané z neznámeho čísla

en: Calling from %1
sk: Volané z %1

en: Hold + Answer
sk: Podržať + Odpovedať

en: Accept
sk: Prijať

en: End + Answer
sk: Ukončiť + Odpovedať

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: Message & decline
sk: Odmietnuť so správou

en: Telephony Service Approver
sk: Schvaľovateľ telefónnej služby

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
sk: Overenie zlyhalo. Chcete skontrolovať svoje prihlasovacie údaje?

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Telephony Service Indicator
sk: Indikátor telefónnej služby

en: Telephony Service
sk: Telefónna služba

en: Send
sk: Odoslať

note: TRANSLATORS : %1 is the group name and %2 is the recipient name
en: Message to %1 from %2
sk: Správa pre %1 od %2

en: Call back
sk: Zavolať naspäť

en: %1 missed call | %1 missed calls
sk[0]: %1 zmeškaných hovorov
sk[1]: %1 zmeškaný hovor
sk[2]: %1 zmeškané hovory

en: Voicemail messages
sk: Správy hlasovej schránky

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
sk[0]: %1 hlasových správ
sk[1]: %1 hlasová správa
sk[2]: %1 hlasové správy

en: Voicemail
sk: Hlasová schránka

en: <b>%1</b> text messages sent today
sk: Počet dnešných odoslaných správ: <b>%1</b>

en: No text messages sent today
sk: Dnes žiadna odoslaná správa

en: <b>%1</b> text messages received today
sk: Počet dnešných prijatých správ: <b>%1</b>

en: No text messages received today
sk: Dnes žiadna prijatá správa

en: <b>%1</b> calls received today
sk: Počet dnešných prijatých hovorov: <b>%1</b>

en: No calls received today
sk: Dnes žiadne prijaté hovory

en: <b>%1</b> calls made today
sk: Počet dnešných hovorov: <b>%1</b>

en: No calls made today
sk: Dnes žiadne hovory

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
sk: Dnes strávených minút v hovore: <b>%1</b>

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
sk: Odomknite SIM kartu a skúste to znova z aplikácie Správy.

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
sk: Deaktivujte režim Lietadlo a skúste to znova z aplikácie Správy.

en: Try again from the messaging application.
sk: Skúste to znova z aplikácie Správy.

en: The message could not be sent
sk: Správa nemohla byť odoslaná

en: View message
sk: Zobraziť správu

en: New Group
sk: Nová skupina

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
sk: Pripojili ste sa k skupine %1

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
sk: Pripojili ste sa k skupine %1

en: You joined a new group
sk: Pripojili ste sa k novej skupine

en: View Group
sk: Zobraziť skupinu

en: Save
sk: Uložiť

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
sk[0]: Príloha: %1 obrázkov
sk[1]: Príloha: %1 obrázok
sk[2]: Príloha: %1 obrázky

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
sk[0]: Príloha: %1 videí
sk[1]: Príloha: %1 video
sk[2]: Príloha: %1 videá

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
sk[0]: Príloha: %1 kontaktov
sk[1]: Príloha: %1 kontakt
sk[2]: Príloha: %1 kontakty

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
sk[0]: Príloha: %1 audio klipov
sk[1]: Príloha: %1 audio klip
sk[2]: Príloha: %1 audio klipy

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
sk[0]: Príloha: %1 súborov
sk[1]: Príloha: %1 súbor
sk[2]: Príloha: %1 súbory

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
sk: Správa pre skupinu od %1

en: Message from %1
sk: Správa od %1

en: Please, select a SIM card:
sk: Prosím, vyberte SIM kartu:

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Private Number
sk: Súkromné číslo

en: Unknown Number
sk: Neznáme číslo
