teleports.ubports - en to uk translation catalogue (307 entries)

en: Back
uk: Назад

en: Choose a country
uk: Виберіть країну

en: Search country name...
uk: Пошук за назвою країни...

en: Delete Message
uk: Видалити повідомлення

en: Do you really want to delete it?
uk: Ви дійсно хочете це видалити?

en: The message will be deleted for all users in the chat. Do you really want to delete it?
uk: Повідомлення буде видалено для всіх користувачів чату. Ви дійсно хочете його видалити?

en: The message will be deleted only for you. Do you really want to delete it?
uk: Повідомлення буде видалено тільки для Вас. Ви дійсно хочете його видалити?

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete for all users
uk: Видалити для всіх користувачів

en: %1 member | %1 members
uk[0]: %1 учасник
uk[1]: %1 учасники
uk[2]: %1 учасників

en: %1 members, among them:
uk: %1 учасників, серед них:

en: Edit message
uk: Редагувати повідомлення

en: Edited
uk: Відредаговано

en: Okay
uk: Ок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Send
uk: Надіслати

en: Enter optional message...
uk: Введіть повідомлення (опціонально)...

en: Send Message options
uk: Параметри надсилання повідомлення

en: Send push notification
uk: Надіслати push-повідомлення

en: Schedule message:
uk: Запланувати повідомлення:

en: Send immediately
uk: Надіслати негайно

en: Wait until specified date and time
uk: Дочекатися вказаної дати та часу

en: Wait until the receiver goes online
uk: Дочекатися, коли отримувач буде онлайн

en: Self-destruct timer for messages in this chat:
uk: Таймер самознищення повідомлень у цьому чаті:

en: %1 second | %1 seconds
uk[0]: %1 секунда
uk[1]: %1 секунди
uk[2]: %1 секунд

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 1 hour
uk: 1 година

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Off
uk: Вимк

en: Members: %1
uk: Учасники: %1

en: Channel called <b>%1</b> created
uk: Канал <b>%1</b> створений

en: %1 created a group called <b>%2</b>
uk: %1 створив(ла) групу під назвою <b>%2</b>

en: Copy
uk: Копіювати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reply
uk: Відповісти

en: Sticker Pack info
uk: Інформація про набір наліпок

en: Forward
uk: Переслати

en: %1 joined the group
uk: %1 долучається до групи

en: %1 added %2
uk: %1 додає %2

en: Unknown joined group
uk: Невідомий приєднався до групи

en: %1 user(s) |
uk[0]: %1 користувач
uk[1]: %1 користувачі
uk[2]: %1 користувачів

en: Channel photo has been changed:
uk: Фото каналу змінено:

en: %1 changed the chat photo:
uk: %1 змінює фото чату:

en: Channel title has been changed to <b>%1</b>
uk: Назву каналу змінено на <b>%1</b>

en: %1 changed the chat title to <b>%2</b>
uk: %1 змінює назву чату на <b>%2</b>

en: %1 left the group
uk: %1 залишає групу

note: TRANSLATORS: Notification message saying: person A removed person B (from a group)
en: %1 removed %2
uk: %1 видаляє %2

en: Channel photo has been removed
uk: Фото каналу видалено

en: %1 deleted the chat photo
uk: %1 видаляє фото чату

en: Group has been upgraded to Supergroup
uk: Групу підвищено до Супергрупи

en: %1 has joined Telegram!
uk: %1 приєднується до Telegram!

en: Forwarded from %1
uk: Переслано від %1

note: TRANSLATORS: This is the duration of a phone call in hours:minutes:seconds format
en: Duration: %1:%2:%3
uk: Тривалість: %1:%2:%3

en: Final result
uk: Кінцевий результат

en: Anonymous Poll
uk: Анонімне опитування

en: Reset vote
uk: Скинути голосування

en: Vote!
uk: Голосуйте!

en: %1 vote | %1 votes
uk[0]: %1 голос
uk[1]: %1 голосів
uk[2]: %1 голосів

en: No votes yet
uk: Голосів ще немає

en: Voice note
uk: Голосове повідомлення

en: Some date missing
uk: Відсутня дата

en: %1 joined by invite link
uk: %1 приєднується за посиланням

en: %1 pinned a message
uk: %1 закріплює повідомлення

en: A screenshot has been taken
uk: Зроблено скриншот

en: Message Unavailable...
uk: Повідомлення недоступне...

en: Missing label...
uk: Відсутній ярлик...

en: Unsupported message
uk: Непідтримуване повідомлення

en: Unknown message type, see logfile for details...
uk: Невідомий тип повідомлення, детальніше у файлі журналу...

en: Are you sure you want to clear the history?
uk: Ви впевнені, що хочете очистити історію?

en: Clear history
uk: Очистити історію

en: Are you sure you want to leave this chat?
uk: Ви впевнені, що хочете вийти з чату?

en: Leave
uk: Вийти

en: Join group
uk: Приєднатися до групи

en: Close
uk: Закрити

en: Are you sure you want to delete this proxy server?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей проксі-сервер?

en: About
uk: Про програму

en: Version %1
uk: Версія %1

en: Get the source
uk: Отримати вихідний код

en: Report issues
uk: Повідомити про проблему

en: Help translate
uk: Допоможіть перекласти

en: Group Details
uk: Інформація про групу

en: Profile
uk: Профіль

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Edit user data and press Save
uk: Відредагуйте дані користувача та натисніть Зберегти

en: Save
uk: Зберегти

en: Hidden Number
uk: Прихований номер

en: First name
uk: Ім'я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: %1 group in common | %1 groups in common
uk[0]: %1 спільна група
uk[1]: %1 спільні групи
uk[2]: %1 спільних груп

en: Encryption Key
uk: Ключ шифрування

en: Set self-destruct timer
uk: Встановіть таймер самознищення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Search
uk: Пошук

en: All
uk: Все

en: Archived
uk: Заархівовано

en: Personal
uk: Особисте

en: Unread
uk: Не прочитано

en: Saved Messages
uk: Збережені повідомлення

en: Contacts
uk: Контакти

en: System
uk: Система

en: Dark
uk: Темна

en: Light
uk: Світла

en: Select destination:
uk: Виберіть призначення:

en: or cancel the operation
uk: або скасуйте операцію

en: Leave chat
uk: Вийти з чату

en: Info
uk: Інформація

en: Do you want to forward the selected messages to %1?
uk: Ви хочете переслати вибрані повідомлення до %1?

en: Do you want to send the imported text to %1?
uk: Ви хочете надіслати імпортований текст до %1?

en: Connecting
uk: Підключення

en: Offline
uk: Офлайн

en: Online
uk: Онлайн

en: Connecting To Proxy
uk: Підключення до проксі

en: Updating
uk: Оновлення

en: Connectivity
uk: Підключення

en: Telegram connectivity status:
uk: Стан підключення Telegram:

en: Ubuntu Touch connectivity status:
uk: Стан підключення Ubuntu Touch:

en: Ubuntu Touch bandwith limited
uk: Пропускна здатність Ubuntu Touch обмежена

en: Ubuntu Touch bandwith not limited
uk: Пропускна здатність Ubuntu Touch необмежена

en: Good bye!
uk: До побачення!

en: Disconnecting...
uk: Відключення...

en: The app will close automatically when the logout process ends.
    Please, don't close it manually!
uk: Програма закриється автоматично після завершення процесу виходу з системи.
    Будь ласка, не закривайте її вручну!

en: , %1 online | , %1 online
uk[0]: , %1 онлайн
uk[1]: , %1 онлайн
uk[2]: , %1 онлайн

en: Unknown contact
uk: Невідомий контакт

en: You were added to an unknown chat
uk: Вас додали до невідомого чату

en: Add to contacts
uk: Додати до контактів

en: Report spam and leave
uk: Повідомити про спам та вийти

en: You are not allowed to post in this channel
uk: Ви не маєте права публікувати повідомлення у цьому каналі

en: Waiting for other party to accept the secret chat...
uk: Чекаємо, поки інша сторона прийме секретний чат...

en: Secret chat has been closed
uk: Секретний чат закрито

en: You left this group
uk: Ви покинули цю групу

en: You have been banned
uk: Вас заблоковано

en: You are not allowed to post in this group
uk: Ви не маєте права публікувати повідомлення у цій групі

en: You can't write here. Reason unkown
uk: Ви не можете писати тут. Причина невідома

en: Join
uk: Долучитися

en: Type a message...
uk: Залишіть повідомлення...

en: <<< Swipe to cancel
uk: <<< Проведіть пальцем для скасування

en: Do you want to share your location with %1?
uk: Хочете поділитися своїм місцеперебуванням з %1?

en: Requesting location from OS...
uk: Запит на місцеперебування від ОС...

en: Copied message link to clipboard!
uk: Посилання на повідомлення скопійовано в буфер обміну!

en: Content Picker
uk: Вибір вмісту

en: Share
uk: Поділитися

en: Proxy Management
uk: Керування проксі

en: Add proxy server
uk: Додати проксі-сервер

en: Port: %1 Type: %2 Ping: %3ms
uk: Порт: %1 Тип: %2 Пінг: %3ms

en: Check the image or the text. If they match with the ones on <b>%1</b>'s device, end-to-end cryptography is granted.
uk: Перевірте зображення чи текст. Якщо на пристрої <b>%1</b> вони такі самі, наскрізне шифрування забезпечено.

en: Logout
uk: Вийти

en: Delete account
uk: Видалити обліковий запис

en: Connectivity status
uk: Стан з'єднання

en: Toggle message status indicators
uk: Перемикання індикаторів стану повідомлень

en: Warning: Logging out will delete all local data from this device, including secret chats. Are you still sure you want to log out?
uk: Попередження: Вихід з системи призведе до видалення всіх локальних даних на цьому пристрої, включно з секретними чатами. Ви досі впевнені, що хочете вийти?

en: Warning: Deleting the account will delete all the data you ever received or sent using telegram except for data you have explicitly saved outside the telegram cloud. Are you really really sure you want to delete your telegram account?
uk: Попередження: Видалення облікового запису призведе до видалення всіх даних, які Ви отримували або надсилали за допомогою Telegram будь-коли, за винятком даних, які Ви явно зберегли за межами хмари Telegram. Ви дійсно впевнені, що хочете видалити свій обліковий запис Telegram?

en: Add Contact
uk: Додати контакт

en: Import Contact
uk: Імпорт контакту

en: The contact will be added. First and last name are optional
uk: Контакт буде додано. Ім'я та прізвище необов'язкові

en: Add
uk: Додати

en: Phone no
uk: Телефон

en: Secret Chat
uk: Секретний чат

en: The contact will be deleted. Are you sure?
uk: Контакт буде видалено. Ви впевнені?

en: Enter Code
uk: Введіть код

en: A code was sent via Telegram to your other devices.
uk: Код надісланий через Telegram на інші Ваші пристрої.

en: A code was sent via text message to your phone.
uk: Код надіслано текстовим повідомленням на Ваш телефон.

en: Please enter it here:
uk: Будь ласка, введіть його тут:

en: Code
uk: Код

en: If you do not receive any code after %1 seconds press retry to receive the code via an alternate method
uk: Якщо Ви не отримаєте код через %1 секунд, натисніть для повторного отримання коду в інший спосіб

en: Resend code...
uk: Надіслати знову...

en: Note: If this is your first signup to Telegram you must register your account via an official mobile App (Android or iOS) first.
uk: Примітка: Якщо Ви реєструєтесь у Telegram вперше, Вам необхідно спочатку зареєструвати свій обліковий запис через офіційну мобільну версію (Android або iOS).

en: Enter Password
uk: Введіть пароль

en: Password
uk: Пароль

en: Password hint: %1
uk: Підказка до пароля: %1

en: Next...
uk: Далі...

en: Enter Phone Number
uk: Введіть номер телефону

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Please confirm your country code and enter your phone number.
uk: Будь ласка, підтвердіть код своєї країни та введіть номер телефону.

en: Manage Proxy Servers...
uk: Керувати проксі-серверами...

en: Enter your Name
uk: Введіть своє ім'я

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Edit proxy server
uk: Редагувати проксі-сервер

en: Server:
uk: Сервер:

en: Port:
uk: Порт:

en: Type:
uk: Тип:

en: Username:
uk: Ім’я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Secret:
uk: Секрет:

en: HTTP only:
uk: Тільки HTTP:

en: Unsupported code verification was requested by the server. Please register your account via an official mobile App (Android or iOS) first and try again.
uk: Сервер запитав непідтримувану перевірку коду. Будь ласка, зареєструйте свій обліковий запис через офіційну програму (Android або iOS) та спробуйте ще раз.

en: Invalid phone number!
uk: Неправильний номер телефону!

en: Invalid code!
uk: Неправильний код!

en: Invalid password!
uk: Неправильний пароль!

en: Auth code not expected right now
uk: Код авторизації зараз не очікується

en: Oops! Internal error.
uk: Отакої! Внутрішня помилка.

en: Registration not expected right now
uk: Реєстрація зараз не очікується

en: Error
uk: Помилка

en: No valid location received after 180 seconds!
uk: Протягом 180 секунд не отримано жодного дійсного місцеперебування!

en: Username <b>@%1</b> not found
uk: Ім'я користувача <b>@%1</b> не знайдено

en: Push Registration Failed
uk: Не вдалося зареєструвати push

en: No Ubuntu One
uk: Немає облікового запису Ubuntu One

en: Please connect to Ubuntu One to receive push notifications.
uk: Під'єднайтеся до Ubuntu One, щоб отримувати push-сповіщення.

en: Deleted User
uk: Видалений користувач

en: Draft:
uk: Чернетка:

en: Me
uk: Я

en: is doing something...
uk: щось робить...

en: are doing something...
uk: щось роблять...

en: is choosing a contact...
uk: вибирає контакт...

en: are choosing a contact...
uk: обирають контакти...

en: is recording a video...
uk: записує відео...

en: are recording a video...
uk: записують відео...

en: is choosing a location...
uk: обирає локацію...

en: are choosing a location...
uk: обирають локації...

en: is recording a video note...
uk: записує відеоповідомлення...

en: are recording a video note...
uk: записують відеоповідомлення...

en: is recording a voice note...
uk: записує голосове повідомлення...

en: are recording a voice note...
uk: записують голосові повідомлення...

en: is starting a game...
uk: починає гру...

en: are starting a game...
uk: починають гру...

en: is typing...
uk: пише...

en: are typing...
uk: пишуть...

en: is uploading a document...
uk: завантажує документ...

en: are uploading a document...
uk: завантажують документи...

en: is uploading a photo...
uk: завантажує фото...

en: are uploading a photo...
uk: завантажують фото...

en: is uploading a video...
uk: завантажує відео...

en: are uploading a video...
uk: завантажують відео...

en: is uploading a video note...
uk: завантажує відеоповідомлення...

en: are uploading a video note...
uk: завантажують відеоповідомлення...

en: is uploading a voice note...
uk: завантажує голосове повідомлення...

en: are uploading a voice note...
uk: завантажують голосові повідомлення...

en: is choosing a sticker...
uk: обирає наліпку...

en: are choosing a sticker...
uk: обирають наліпки...

en: is recording audio...
uk: записує аудіо...

en: are recording audio...
uk: записують аудіо...

en: is uploading audio...
uk: завантажує аудіо...

en: are uploading audio...
uk: завантажують аудіо...

en: Maximum number of pinned chat exceeded
uk: Перевищено максимальну кількість закріплених чатів

en: created this group
uk: створив(ла) цю групу

en: Call Declined
uk: Виклик відхилено

en: Call Disconnected
uk: Виклик перервано

en: Call Ended
uk: Виклик завершено

en: Outgoing Call (%1)
uk: Вихідний виклик (%1)

en: Incoming Call (%1)
uk: Вхідний виклик (%1)

en: Cancelled Call
uk: Скасований виклик

en: Missed Call
uk: Пропущений виклик

en: Call
uk: Виклик

en: added one or more members
uk: додає одного або декілька учасників

en: joined the group
uk: приєднується до групи

en: changed the chat photo
uk: змінює фото чату

en: changed the chat title
uk: змінює назву чату

en: left the group
uk: залишає групу

en: removed a member
uk: видаляє учасника

en: deleted the chat photo
uk: видаляє фото чату

en: joined the group via the public link
uk: приєднується до групи за публічним посиланням

en: Self-destruct timer was set
uk: Встановлено таймер самознищення

en: upgraded to supergroup
uk: підвищено до супергрупи

en: Contact
uk: Контакт

en: has joined Telegram!
uk: приєднується до Telegram!

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Location
uk: Місцеперебування

en: Photo
uk: Фото

en: Photo,
uk: Фото,

en: Pinned Message
uk: Закріплене повідомлення

en: Sticker
uk: Наліпка

en: Video
uk: Відео

en: Video,
uk: Відео,

en: Video message
uk: Відеоповідомлення

en: Voice message
uk: Голосове повідомлення

en: Voice message,
uk: Голосове повідомлення,

en: Unknown origin
uk: Невідоме походження

en: Unimplemented:
uk: Нереалізоване:

en: Unread Messages
uk: Непрочитані повідомлення

en: Bot
uk: Бот

en: Last seen one month ago
uk: Востаннє на зв'язку місяць тому

en: Last seen one week ago
uk: Востаннє на зв'язку тиждень тому

en: Last seen
uk: Востаннє на зв'язку

en: Seen recently
uk: Нещодавно онлайн

en: sent you a message
uk: надсилає Вам повідомлення

en: sent you a photo
uk: надсилає Вам фото

en: sent you a sticker
uk: надсилає Вам наліпку

en: sent you a video
uk: надсилає Вам відео

en: sent you a document
uk: надсилає Вам документ

en: sent you an audio message
uk: надсилає Вам аудіоповідомлення

en: sent you a voice message
uk: надсилає Вам голосове повідомлення

en: shared a contact with you
uk: ділиться з Вами контактом

en: sent you a map
uk: надсилає Вам карту

en: %1 sent a message to the group
uk: %1 надсилає повідомлення до групи

en: %1 sent a photo to the group
uk: %1 надсилає фото до групи

en: %1 sent a sticker to the group
uk: %1 надсилає наліпку до групи

en: %1 sent a video to the group
uk: %1 надсилає відео до групи

en: %1 sent a document to the group
uk: %1 надсилає документ до групи

en: %1 sent a voice message to the group
uk: %1 надсилає голосове повідомлення до групи

en: %1 sent a GIF to the group
uk: %1 надсилає GIF до групи

en: %1 sent a contact to the group
uk: %1 надсилає контакт до групи

en: %1 sent a map to the group
uk: %1 надсилає карту до групи

en: %1 invited you to the group
uk: %1 запрошує Вас до групи

en: %1 changed group name
uk: %1 змінює назву групи

en: %1 changed group photo
uk: %1 змінює фото групи

note: TRANSLATORS: Notification message saying: person A invited person B (to a group)
en: %1 invited %2
uk: %1 запрошує %2

en: %1 removed you from the group
uk: %1 вилучає Вас з групи

en: %1 has left the group
uk: %1 залишає групу

en: %1 has returned to the group
uk: %1 повертається до групи

note: TRANSLATORS: This format string tells who has checked in (in a geographical location).
en: %1 has checked-in
uk: %1 реєструється

note: TRANSLATORS: This format string tells who has just joined Telegram.
en: %1 joined Telegram!
uk: %1 приєднується до Telegram!

en: New login from unrecognized device
uk: Новий вхід з невідомого пристрою

en: updated profile photo
uk: оновлює фото профілю

en: You have a new message
uk: У Вас нове повідомлення
