teleports.ubports - en to nl translation catalogue (321 entries)

en: Back
nl: Terug

en: Choose a country
nl: Kies een land

en: Search country name...
nl: Zoek een land…

en: Delete Message
nl: Bericht verwijderen

en: Do you really want to delete it?
nl: Weet je zeker dat het bericht wilt verwijderen?

en: The message will be deleted for all users in the chat. Do you really want to delete it?
nl: Het bericht wordt verwijderd voor alle gebruikers in de chat. Weet je zeker dat je het wilt verwijderen?

en: The message will be deleted only for you. Do you really want to delete it?
nl: Het bericht wordt alleen voor jou verwijderd. Weet je zeker dat je het wilt verwijderen?

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete for all users
nl: Voor ale gebruikers verwijderen

en: %1 member | %1 members
nl[0]: %1 lid
nl[1]: %1 leden

en: %1 members, among them:
nl: %1 leden, onder wie:

en: Edit message
nl: Bericht bewerken

en: Edited
nl: Bewerkt

en: Okay
nl: Oké

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Would you like to send text?
nl: Wil je een tekstbericht versturen?

en: Would you like to send file? | Would you like to send files?
nl[0]: Wil je een bestand versturen?
nl[1]: Wil je bestanden versturen?

en: Send
nl: Versturen

en: Send uncompressed
nl: Origineel versturen

en: Send as album
nl: Versturen als album

en: Enter optional message...
nl: Voer een bericht in (optioneel)…

en: Send Message options
nl: Berichten versturen

en: Send push notification
nl: Meldingen tonen

en: Schedule message:
nl: Bericht inplannen:

en: Send immediately
nl: Direct versturen

en: Wait until specified date and time
nl: Versturen op een bepaalde datum en tijd

en: Wait until the receiver goes online
nl: Versturen zodra ontvanger online is

en: Self-destruct timer for messages in this chat:
nl: Zelfvernietingsklok bij berichten in dit gesprek:

en: %1 second | %1 seconds
nl[0]: %1 seconde
nl[1]: %1 seconden

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Off
nl: Uit

en: Members: %1
nl: Leden: %1

en: Channel called <b>%1</b> created
nl: Kanaal genaamd <b>%1</b> aangemaakt

en: %1 created a group called <b>%2</b>
nl: %1 heeft een groep aangemaakt met de naam <b>%2</b>

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Sticker Pack info
nl: Stickerpakketinformatie

en: Copy link
nl: Link kopiëren

en: Forward
nl: Doorsturen

en: %1 joined the group
nl: %1 is lid geworden van de groep

en: %1 added %2
nl: %1 heeft %2 toegevoegd

en: Unknown joined group
nl: Een onbekende is lid geworden van de groep

en: %1 user(s) |
nl[0]: %1 gebruiker
nl[1]: %1 gebruikers

en: Channel photo has been changed:
nl: De kanaalfoto is gewijzigd:

en: %1 changed the chat photo:
nl: %1 heeft de chatfoto gewijzigd:

en: Channel title has been changed to <b>%1</b>
nl: De kanaalnaam is gewijzigd in <b>%1</b>

en: %1 changed the chat title to <b>%2</b>
nl: de chatnaam is gewijzigd in <b>%2</b>

en: %1 left the group
nl: %1 heeft de groep verlaten

note: TRANSLATORS: Notification message saying: person A removed person B (from a group)
en: %1 removed %2
nl: %1 heeft %2 verwijderd

en: Channel photo has been removed
nl: De kanaalfoto is verwijderd

en: %1 deleted the chat photo
nl: %1 heeft de chatfoto verwijderd

en: Group has been upgraded to Supergroup
nl: De groep is opgewaardeerd tot supergroep

en: %1 has joined Telegram!
nl: %1 heeft nu ook Telegram!

en: Forwarded from %1
nl: Doorgestuurd door %1

note: TRANSLATORS: This is the duration of a phone call in hours:minutes:seconds format
en: Duration: %1:%2:%3
nl: Duur: %1:%2:%3

en: Final result
nl: Eindstand

en: Anonymous Poll
nl: Anonieme peiling

en: Reset vote
nl: Stem intrekken

en: Vote!
nl: Stemmen!

en: %1 vote | %1 votes
nl[0]: %1 stem
nl[1]: %1 stemmen

en: No votes yet
nl: Er is nog niet gestemd

en: Voice note
nl: Spraakbericht

en: Some date missing
nl: De datum ontbreekt

en: %1 joined by invite link
nl: %1 is lid geworden via een uitnodigingslink

en: %1 pinned a message
nl: %1 heeft een bericht vastgezet

en: A screenshot has been taken
nl: Er is een schermfoto gemaakt

en: Message Unavailable...
nl: Het bericht is niet beschikbaar…

en: Missing label...
nl: Ontbrekend label…

en: Unsupported message
nl: Niet-ondersteund bericht

en: Unknown message type, see logfile for details...
nl: Onbekend soort bericht - bekijk het logboek…

en: Are you sure you want to clear the history?
nl: Weet je zeker dat je de geschiedenis wilt wissen?

en: Clear history
nl: Geschiedenis wissen

en: Are you sure you want to leave this chat?
nl: Weet je zeker dat je deze chat wilt verlaten?

en: Leave
nl: Verlaten

en: Join group
nl: Lid worden

en: Close
nl: Sluiten

en: Are you sure you want to delete this proxy server?
nl: Weet je zeker dat je deze proxyserver wilt verwijderen?

en: About
nl: Over

en: Version %1
nl: Versie %1

en: Get the source
nl: Broncode bekijken

en: Report issues
nl: Problemen melden

en: Help translate
nl: Helpen met vertalen

en: Group Details
nl: Groepsinformatie

en: Profile
nl: Profiel

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Edit user data and press Save
nl: Wijzig de gebruikersgegevens en druk op ‘Opslaan’

en: Save
nl: Opslaan

en: Hidden Number
nl: Verborgen nummer

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Notifications
nl: Meldingen

en: %1 group in common | %1 groups in common
nl[0]: Beide lid van %1 groep
nl[1]: Beide lid van %1 groepen

en: Encryption Key
nl: Toegangssleutel

en: Set self-destruct timer
nl: Zelfvernietingsklok instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Search
nl: Zoeken

en: All
nl: Alles

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Saved Messages
nl: Opgeslagen berichten

en: Contacts
nl: Contactpersonen

en: System
nl: Systeemthema

en: Dark
nl: Donker

en: Light
nl: Licht

en: Select destination:
nl: Kies een bestemming:

en: or cancel the operation
nl: of breek de actie af

en: Leave chat
nl: Chat verlaten

en: Info
nl: Informatie

en: Un/pin
nl: Vast-/Losmaken

en: Do you want to forward the selected messages to %1?
nl: Wil je de geselecteerde berichten doorsturen naar %1?

en: Do you want to send the imported text to %1?
nl: Wil je de geïmporteerde tekst versturen naar %1?

en: Connecting
nl: Bezig met verbinden

en: Connecting To Proxy
nl: Bezig met verbinden met proxy

en: Updating
nl: Bezig met bijwerken

en: Connectivity
nl: Verbinding

en: Telegram connectivity status:
nl: Telegram-verbindingsstatus:

en: Ubuntu Touch connectivity status:
nl: Ubuntu Touch-verbindingsstatus:

en: Ubuntu Touch bandwith limited
nl: De bandbreedte van Ubuntu Touch is beperkt

en: Ubuntu Touch bandwith not limited
nl: De bandbreedte van Ubuntu Touch is niet beperkt

en: Good bye!
nl: Tot ziens!

en: Disconnecting...
nl: Bezig met verbreken van verbinding…

en: The app will close automatically when the logout process ends.
    Please, don't close it manually!
nl: De app wordt automatisch gesloten als het uitlogproces is afgerond.
    Sluit de app niet handmatig af!

en: , %1 online | , %1 online
nl[0]: - %1 online
nl[1]: - %1 online

en: Unknown contact
nl: Onbekende contactpersoon

en: You were added to an unknown chat
nl: Je bent toegevoegd aan een onbekend gesprek

en: Add to contacts
nl: Toevoegen aan contactpersonen

en: Report spam and leave
nl: Melden als spam en verlaten

en: You are not allowed to post in this channel
nl: Je hebt geen toestemming om berichten te plaatsen in deze chat

en: Waiting for other party to accept the secret chat...
nl: Bezig met wachten op de ander om de geheime chat te accepteren…

en: Secret chat has been closed
nl: De geheime chat is beëindigd

en: You left this group
nl: Je hebt de groep verlaten

en: You have been banned
nl: Je bent verbannen

en: You are not allowed to post in this group
nl: Je hebt geen toestemming om berichten te plaatsen in deze groep

en: You can't write here. Reason unkown
nl: Om onbekende reden kun je hier niks schrijven

en: Join
nl: Lid worden

en: Type a message...
nl: Typ een bericht…

en: <<< Swipe to cancel
nl: <<< Veeg om af te breken

en: Do you want to share your location with %1?
nl: Wil je je locatie delen met %1?

en: Requesting location from OS...
nl: Bezig met opvragen van locatie…

en: Copied message link to clipboard!
nl: Het bericht is gekopieerd naar het klembord!

en: Content Picker
nl: Bestandskiezer

en: Share
nl: Delen

en: Proxy Management
nl: Proxybeheer

en: Add proxy server
nl: Proxyserver toevoegen

en: Port: %1 Type: %2 Ping: %3ms
nl: Poort: %1 - Type: %2 - Ping: %3ms

en: Check the image or the text. If they match with the ones on <b>%1</b>'s device, end-to-end cryptography is granted.
nl: Controleer de afbeelding of tekst. Als deze overeenkomt met die op <b>%1</b>'s apparaat, dan is er eind-tot-eindversleuteling.

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Delete account
nl: Account verwijderen

en: Connectivity status
nl: Verbindingsstatus

en: Toggle message status indicators
nl: Berichtstatusindicators tonen/verbergen

en: Navigate through replied messages
nl: Door beantwoorde berichten bladeren

en: Warning: Logging out will delete all local data from this device, including secret chats. Are you still sure you want to log out?
nl: Waarschuwing: door uit te loggen worden alle lokaal opgeslagen gegevens, inclusief geheime chats, verwijderd. Weet je zeker dat je wilt uitloggen?

en: Warning: Deleting the account will delete all the data you ever received or sent using telegram except for data you have explicitly saved outside the telegram cloud. Are you really really sure you want to delete your telegram account?
nl: Waarschuwing: door je account te verwijderen worden alle gegevens die je ooit met Telegram ontvangen of verzonden hebt verwijderd. Dit geldt niet voor gegevens die je buiten de Telegram-servers om hebt opgeslagen. Weet je heel, heel, héél erg zeker dat je je Telegram-account wilt verwijderen?

en: Add Contact
nl: Contactpersoon toevoegen

en: Import Contact
nl: Contactpersoon importeren

en: The contact will be added. First and last name are optional
nl: De contactpersoon wordt toegevoegd; voor- en achternaam zijn optioneel

en: Add
nl: Toevoegen

en: Phone no
nl: Telefoonnr.

en: Secret Chat
nl: Geheime chat

en: The contact will be deleted. Are you sure?
nl: De contactpersoon wordt verwijderd. Weet je het zeker?

en: Enter Code
nl: Voer de code in

en: A code was sent via Telegram to your other devices.
nl: Er is een code van Telegram verstuurd naar je andere apparaten.

en: A code was sent via text message to your phone.
nl: Er is een code van Telegram verstuurd via sms.

en: Please enter it here:
nl: Voer de code hier in:

en: If you do not receive any code after %1 seconds press retry to receive the code via an alternate method
nl: Als je na %1 seconden nog geen code hebt ontvangen, druk dan ‘Opnieuw vesturen…’ om de code op een andere manier te verkrijgen

en: Resend code...
nl: Opnieuw versturen…

en: Note: If this is your first signup to Telegram you must register your account via an official mobile App (Android or iOS) first.
nl: Let op: als je nog geen telegramaccount hebt, registreer dan eerst een account via de officiële app (Android of iOS).

en: Enter Password
nl: Voer je wachtwoord in

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password hint: %1
nl: Wachtwoordhint: %1

en: Next...
nl: Volgende…

en: Enter Phone Number
nl: Voer hier je telefoonnummer in

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Please confirm your country code and enter your phone number.
nl: Bevestig je landnummer en voer je telefoonnummer in.

en: Manage Proxy Servers...
nl: Proxyservers beheren…

en: Enter your Name
nl: Voer hier je naam in

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Edit proxy server
nl: Proxyserver bewerken

en: Port:
nl: Poort:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Secret:
nl: Geheim:

en: HTTP only:
nl: Alleen http:

en: Unsupported code verification was requested by the server. Please register your account via an official mobile App (Android or iOS) first and try again.
nl: Er is een niet-ondersteunde code ontvangen van de server. Registreer een account via de officiële app (Android of iOS) en probeer het opnieuw.

en: Invalid phone number!
nl: Ongeldig telefoonnummer!

en: Invalid code!
nl: Ongeldige code!

en: Invalid password!
nl: Ongeldig wachtwoord!

en: Auth code not expected right now
nl: Verificatiecode nu niet verwacht

en: Oops! Internal error.
nl: Oeps! Interne foutmelding.

en: Registration not expected right now
nl: Registratie nu niet verwacht

en: Error
nl: Foutmelding

en: No valid location received after 180 seconds!
nl: Geen geldige locatie ontvangen na 180 seconden!

en: Username <b>@%1</b> not found
nl: <b>@%1</b> is niet gevonden

en: Push Registration Failed
nl: Pushregistratie mislukt

en: No Ubuntu One
nl: Geen Ubuntu One

en: Please connect to Ubuntu One to receive push notifications.
nl: Koppel je Ubuntu One-account om pushmeldingen te ontvangen.

en: Deleted User
nl: Gebruiker verwijderd

en: Draft:
nl: Concept:

en: Me
nl: Ik

en: Doing something...
nl: Iets aan het doen…

en: is doing something...
nl: is iets aan het doen…

en: are doing something...
nl: zijn iets aan het doen…

en: Choosing a contact...
nl: Contactpersoon kiezen…

en: is choosing a contact...
nl: kiest een contactpersoon…

en: are choosing a contact...
nl: kiezen een contactpersoon…

en: Recording a video
nl: Video opnemen

en: is recording a video...
nl: is een video aan het opnemen…

en: are recording a video...
nl: zijn een video aan het opnemen…

en: Choosing a location...
nl: Locatie kiezen…

en: is choosing a location...
nl: kiest een locatie…

en: are choosing a location...
nl: kiezen een locatie…

en: Recording a video note...
nl: Videoboodschap aan het opnemen…

en: is recording a video note...
nl: is een videoboodschap aan het opnemen…

en: are recording a video note...
nl: zijn een videoboodschap aan het opnemen…

en: Recording a voice note...
nl: Spraakboodschap aan het opnemen…

en: is recording a voice note...
nl: is een spraakboodschap aan het opnemen…

en: are recording a voice note...
nl: zijn een spraakboodschap aan het opnemen…

en: Starting a game...
nl: Spel aan het starten…

en: is starting a game...
nl: is een spel aan het starten…

en: are starting a game...
nl: zijn een spel aan het starten…

en: Typing...
nl: Aan het typen…

en: is typing...
nl: is aan het typen…

en: are typing...
nl: zijn aan het typen…

en: Uploading a document...
nl: Document aan het uploaden…

en: is uploading a document...
nl: is een document aan het uploaden…

en: are uploading a document...
nl: zijn een document aan het uploaden…

en: Uploading a photo...
nl: Foto aan het uploaden…

en: is uploading a photo...
nl: is een foto aan het uploaden…

en: are uploading a photo...
nl: zijn een foto aan het uploaden…

en: Uploading a video...
nl: Video aan het uploaden…

en: is uploading a video...
nl: is een video aan het uploaden…

en: are uploading a video...
nl: zijn een video aan het uploaden…

en: Uploading a video note...
nl: Videoboodschap aan het uploaden…

en: is uploading a video note...
nl: is een videoboodschap aan het uploaden…

en: are uploading a video note...
nl: zijn een videoboodschap aan het uploaden…

en: Uploading a voice note...
nl: Spraakboodschap aan het uploaden…

en: is uploading a voice note...
nl: is een spraakboodschap aan het uploaden…

en: are uploading a voice note...
nl: zijn een spraakboodschap aan het uploaden…

en: Choosing a sticker...
nl: Sticker aan het kiezen…

en: is choosing a sticker...
nl: is een sticker aan het kiezen…

en: are choosing a sticker...
nl: zijn een sticker aan het kiezen…

en: Recording audio...
nl: Audio aan het opnemen…

en: is recording audio...
nl: is audio aan het opnemen…

en: are recording audio...
nl: zijn audio aan het opnemen…

en: Uploading audio...
nl: Audio aan het uploaden…

en: is uploading audio...
nl: is audio aan het uploaden…

en: are uploading audio...
nl: zijn audio aan het uploaden…

en: Maximum number of pinned chat exceeded
nl: Het maximumaantal vastgemaakte gesprekken is bereikt

en: created this group
nl: heeft deze groep aangemaakt

en: Call Declined
nl: Oproep geweigerd

en: Call Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: Call Ended
nl: Oproep beëindigd

en: Outgoing Call (%1)
nl: Uitgaande oproep (%1)

en: Incoming Call (%1)
nl: Inkomende oproep (%1)

en: Cancelled Call
nl: Afgebroken oproep

en: Missed Call
nl: Gemiste oproep

en: Call
nl: Bellen

en: added one or more members
nl: heeft een of meer leden toegevoegd

en: joined the group
nl: is lid geworden van de groep

en: changed the chat photo
nl: heeft de chatfoto gewijzigd

en: changed the chat title
nl: heeft de chatnaam gewijzigd

en: left the group
nl: heeft de groep verlaten

en: removed a member
nl: heeft een lid verwijderd

en: deleted the chat photo
nl: heeft de chatfoto verwijderd

en: joined the group via the public link
nl: is lid geworden via een openbare link

en: Self-destruct timer was set
nl: De zelfvernietingstijdklok is ingesteld

en: upgraded to supergroup
nl: opgewaardeerd naar supergroep

en: Contact
nl: Contactpersoon

en: has joined Telegram!
nl: heeft nu ook Telegram!

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Location
nl: Locatie

en: Photo
nl: Foto

en: Photo,
nl: Foto,

en: Pinned Message
nl: Vastgemaakt bericht

en: Video message
nl: Videobericht

en: Voice message
nl: Spraakbericht

en: Voice message,
nl: Spraakbericht,

en: Unknown origin
nl: Onbekende herkomst

en: Unimplemented:
nl: Niet geïmplementeerd:

en: Unread Messages
nl: Ongelezen berichten

en: Last seen one month ago
nl: Laatst gezien: één maand geleden

en: Last seen one week ago
nl: Laatst gezien: één week geleden

en: Last seen
nl: Laatst gezien:

en: dd.MM.yy hh:mm
nl: dd-MM-yy hh:mm

en: Seen recently
nl: Onlangs gezien

en: sent you a message
nl: heeft je een bericht gestuurd

en: sent you a photo
nl: heeft je een foto gestuurd

en: sent you a sticker
nl: heeft je een sticker gestuurd

en: sent you a video
nl: heeft je een video gestuurd

en: sent you a document
nl: heeft je een document gestuurd

en: sent you an audio message
nl: heeft je een audiobericht gestuurd

en: sent you a voice message
nl: heeft je een spraakbericht gestuurd

en: shared a contact with you
nl: heeft een contactpersoon met je gedeeld

en: sent you a map
nl: heeft je een locatie gestuurd

en: %1 sent a message to the group
nl: %1 heeft een bericht naar de groep gestuurd

en: %1 sent a photo to the group
nl: %1 heeft een foto naar de groep gestuurd

en: %1 sent a sticker to the group
nl: %1 heeft een sticker naar de groep gestuurd

en: %1 sent a video to the group
nl: %1 heeft een video naar de groep gestuurd

en: %1 sent a document to the group
nl: %1 heeft een document naar de groep gestuurd

en: %1 sent a voice message to the group
nl: %1 heeft een spraakbericht naar de groep gestuurd

en: %1 sent a GIF to the group
nl: %1 heeft een GIF met de groep gedeeld

en: %1 sent a contact to the group
nl: %1 heeft een contactpersoon met de groep gedeeld

en: %1 sent a map to the group
nl: %1 heeft een locatie met de groep gedeeld

en: %1 invited you to the group
nl: %1 heeft je uitgenodigd voor de groep

en: %1 changed group name
nl: %1 heeft de groepsnaam gewijzigd

en: %1 changed group photo
nl: %1 heeft de groepsfoto gewijzigd

note: TRANSLATORS: Notification message saying: person A invited person B (to a group)
en: %1 invited %2
nl: %1 heeft %2 uitgenodigd

en: %1 removed you from the group
nl: %1 heeft je uit de groep verwijderd

en: %1 has left the group
nl: %1 heeft de groep verlaten

en: %1 has returned to the group
nl: %1 is teruggekeerd in de groep

note: TRANSLATORS: This format string tells who has checked in (in a geographical location).
en: %1 has checked-in
nl: %1 is aangekomen

note: TRANSLATORS: This format string tells who has just joined Telegram.
en: %1 joined Telegram!
nl: %1 heeft nu ook Telegram!

en: New login from unrecognized device
nl: Ingelogd op onbekend apparaat

en: updated profile photo
nl: bijgewerkte profielfoto

en: You have a new message
nl: Je hebt een nieuw bericht
