teleports.ubports - en to eu translation catalogue (107 entries)

en: Back
eu: Atzera

en: Choose a country
eu: Aukeratu herrialdea

en: Search country name...
eu: Bilatu herrialde izena...

en: The message will be deleted for all users in the chat. Do you really want to delete it?
eu: Mezua berriketako erabiltzaile guztientzat ezabatua izango da. Ziur al zaude ezabatu nahi duzula?

en: The message will be deleted only for you. Do you really want to delete it?
eu: Mezua zuretzat soilik ezabatua izango da. Ziur al zaude ezabatu nahi duzula?

en: Delete
eu: Ezabatu

en: %1 member | %1 members
eu[0]: Kide %1
eu[1]: %1 kide

en: Edited
eu: Editatua

en: Okay
eu: Ados

en: Cancel
eu: Utzi

en: Members: %1
eu: Kideak: %1

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Reply
eu: Erantzun

en: Sticker Pack info
eu: Eranskailu sortaren informazioa

en: Forward
eu: Birbidali

en: %1 joined the group
eu: %1 taldera batu da

note: TRANSLATORS: Notification message saying: person A removed person B (from a group)
en: %1 removed %2
eu: %1 (e)k %2 ezabatu du

en: %1 joined by invite link
eu: %1 gonbidapen esteka bidez batu da

en: Are you sure you want to clear the history?
eu: Ziur al zaude historia ezabatu nahi duzula?

en: Clear history
eu: Historia ezabatu

en: Are you sure you want to leave this chat?
eu: Ziur al zaude berriketa hau utzi nahi duzula?

en: Leave
eu: Utzi

en: Close
eu: Itxi

en: About
eu: Honi buruz

en: Version %1
eu: %1 Bertsioa

en: Get the source
eu: Iturburu kodea eskuratu

en: Report issues
eu: Arazoen berri eman

en: Help translate
eu: Itzultzen lagundu

en: Group Details
eu: Taldearen xehetasunak

en: Profile
eu: Profila

en: Save
eu: Gorde

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Saved Messages
eu: Gordetako mezuak

en: Leave chat
eu: Berriketa utzi

en: Info
eu: Informazioa

en: Connecting
eu: Konektatzen

en: Offline
eu: Lineaz kanpo

en: Online
eu: Linean

en: Type a message...
eu: Mezu bat idatzi...

en: Content Picker
eu: Eduki hautatzailea

en: Logout
eu: Saioa itxi

en: Delete account
eu: Kontua ezabatu

en: Warning: Logging out will delete all local data from this device, including secret chats. Are you still sure you want to log out?
eu: Adi: Saioa ixteak gailu honetako datu guztiak ezabatuko ditu, berriketa sekretuak barne. Ziur oraindik saioa itxi nahi duzula?

en: Warning: Deleting the account will delete all the data you ever received or sent using telegram except for data you have explicitly saved outside the telegram cloud. Are you really really sure you want to delete your telegram account?
eu: Adi: Kontua ezabatzeak Telegram bidez bidali edo jasotako datu guztiak ezabatuko ditu, Telegramen zerbitzarietatik at gordetakoak izan ezik. Erabat ziur al zaude zure Telegram kontua ezabatu nahi duzula?

en: Enter Code
eu: Sartu kodea

en: Code
eu: Kodea

en: Enter Password
eu: Sartu Pasahitza

en: Password
eu: Pasahitza

en: Next...
eu: Hurrengoa...

en: Enter Phone Number
eu: Sartu telefono zenbakia

en: Phone number
eu: Telefono zenbakia

en: Please confirm your country code and enter your phone number.
eu: Mesedez baieztatu zure herrialde kodea eta sartu zure telefono zenbakia.

en: First Name
eu: Izena

en: Last Name
eu: Abizena

en: Auth code not expected right now
eu: Autentifikazio kodea ez da orain espero

en: Oops! Internal error.
eu: Hara! Barne akatsa.

en: Push Registration Failed
eu: Jakinarazpenen erregistroak huts egin du

en: No Ubuntu One
eu: Ez da Ubuntu One konturik

en: Please connect to Ubuntu One to receive push notifications.
eu: Mesedez konektatu Ubuntu One-ra jakinarazpenak jasotzeko.

en: Me
eu: Ni

en: Call Declined
eu: Bazterturiko deia

en: Call Disconnected
eu: Deskonektaturiko deia

en: Call Ended
eu: Amaituriko deia

en: Cancelled Call
eu: Ezeztaturiko deia

en: Missed Call
eu: Galduriko deia

en: joined the group
eu: taldera batu da

en: changed the chat photo
eu: berriketa argazkia aldatua

en: changed the chat title
eu: berriketa izenburua aldatua

en: removed a member
eu: kide bat ezabatua

en: deleted the chat photo
eu: berriketa argazkia ezabatua

en: upgraded to supergroup
eu: supertaldera eguneratua

en: Sticker
eu: Eranskailua

en: Last seen one month ago
eu: Azkenekoz duela hilabete ikusia

en: Last seen one week ago
eu: Azkenekoz duela astebete ikusia

en: Last seen
eu: Azkenekoz ikusia

en: Seen recently
eu: Duela gutxi ikusia

en: sent you a message
eu: mezu bat bidali dizu

en: sent you a photo
eu: argazki bat bidali dizu

en: sent you a sticker
eu: eranskailu bat bidali dizu

en: sent you a video
eu: bideo bat bidali dizu

en: sent you a document
eu: dokumentu bat bidali dizu

en: sent you a voice message
eu: ahots mezu bat bidali dizu

en: shared a contact with you
eu: kontaktu bat partekatu du zurekin

en: sent you a map
eu: mapa bat bidali dizu

en: %1 sent a message to the group
eu: %1 (e)k mezu bat bidali du taldera

en: %1 sent a photo to the group
eu: %1 (e)k argazki bat bidali du taldera

en: %1 sent a sticker to the group
eu: %1 (e)k eranskailu bat bidali du taldera

en: %1 sent a video to the group
eu: %1 (e)k bideo bat bidali du taldera

en: %1 sent a document to the group
eu: %1 (e)k dokumentu bat bidali du taldera

en: %1 sent a voice message to the group
eu: %1 (e)k ahots mezu bat bidali du taldera

en: %1 sent a contact to the group
eu: %1 (e)k kontaktu bat bidali du taldera

en: %1 sent a map to the group
eu: %1 (e)k mapa bat bidali du taldera

en: %1 invited you to the group
eu: %1 (e)k taldera gonbidatu zaitu

en: %1 changed group name
eu: %1 (e)k taldearen izena aldatu du

en: %1 changed group photo
eu: %1 (e)k taldearen argazkia aldatu du

note: TRANSLATORS: Notification message saying: person A invited person B (to a group)
en: %1 invited %2
eu: %1 (e)k %2 gonbidatu du

en: %1 removed you from the group
eu: %1 (e)k taldetik ezabatu zaitu

en: %1 has left the group
eu: %1 (e)k taldea utzi du

en: %1 has returned to the group
eu: %1 taldera itzuli da

note: TRANSLATORS: This format string tells location, like: @ McDonals, New York
en: @ %1
eu: %1 (e)n

note: TRANSLATORS: This format string tells who has checked in (in a geographical location).
en: %1 has checked-in
eu: %1 erregistratu egin da

note: TRANSLATORS: This format string tells who has just joined Telegram.
en: %1 joined Telegram!
eu: %1 Telegramera batu da!

en: New login from unrecognized device
eu: Saio hasiera berria gailu ezezagun batetik

note: TRANSLATORS: This format string indicates new login of: (device name) at (location).
en: %1 @ %2
eu: %1 %2 (e)n

en: updated profile photo
eu: profileko argazkia eguneratua

en: You have a new message
eu: Mezu berri bat daukazu
