teleports.ubports - en to pl translation catalogue (279 entries)

en: Back
pl: Wstecz

en: Choose a country
pl: Wybierz kraj

en: Search country name...
pl: Wyszukaj nazwę kraju ...

en: Delete Message
pl: Usuń wiadomość

en: Do you really want to delete it?
pl: Czy na pewno chcesz to usunąć?

en: The message will be deleted for all users in the chat. Do you really want to delete it?
pl: Wiadomość zostanie usunięta dla wszystkich użytkowników na czacie. Czy na pewno chcesz ją usunąć?

en: The message will be deleted only for you. Do you really want to delete it?
pl: Wiadomość zostanie usunięta tylko dla Ciebie. Czy na pewno chcesz ją usunąć?

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete for all users
pl: Usuń dla wszystkich użytkowników

en: %1 member | %1 members
pl[0]: %1 członek
pl[1]: %1 członków
pl[2]: %1 członków

en: %1 members, among them:
pl: %1 członków, wśród nich:

en: Edit message
pl: Edytuj wiadomość

en: Edited
pl: Edytowane

en: Okay
pl: Ok

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Send
pl: Wyślij

en: Enter optional message...
pl: Wpisz opcjonalną wiadomość...

en: Send Message options
pl: Opcje wysyłania wiadomości

en: Send push notification
pl: Wyślij powiadomienie

en: Schedule message:
pl: Wyślij wiadomość:

en: Send immediately
pl: Natychmiast

en: Wait until specified date and time
pl: O wybranej dacie i godzinie

en: Wait until the receiver goes online
pl: Gdy odbiorca będzie online

en: Self-destruct timer for messages in this chat:
pl: Czas automatycznego usuwania wiadomości dla tego chatu:

en: %1 second | %1 seconds
pl[0]: %1 sekunda
pl[1]: %1 sekundy
pl[2]: %1 sekund

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Off
pl: Wyłączone

en: Members: %1
pl: Członków: %1

en: Channel called <b>%1</b> created
pl: Utworzono kanał o nazwie <b>%1</b>

en: %1 created a group called <b>%2</b>
pl: %1 utworzył grupę o nazwie <b>%2</b>

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Sticker Pack info
pl: Informacje o zestawie naklejek

en: Copy link
pl: Kopiuj odnośnik

en: Forward
pl: Przekaż

en: %1 joined the group
pl: %1 dołączył do grupy

en: %1 added %2
pl: %1 dodał %2

en: Unknown joined group
pl: Nieznana osoba dołączyła do grupy

en: %1 user(s) |
pl[0]: %1 użytkownik
pl[1]: %1 użytkowników
pl[2]: %1 użytkowników

en: Channel photo has been changed:
pl: Zdjęcie zostało zmienione:

en: %1 changed the chat photo:
pl: %1 zmienił zdjęcie czatu:

en: Channel title has been changed to <b>%1</b>
pl: Tytuł kanału został zmieniony na <b>%1</b>

en: %1 changed the chat title to <b>%2</b>
pl: %1 zmienił tytuł czatu na <b>%2</b>

en: %1 left the group
pl: %1 opuścił grupę

note: TRANSLATORS: Notification message saying: person A removed person B (from a group)
en: %1 removed %2
pl: %1 usunął %2

en: Channel photo has been removed
pl: Zdjęcie kanału zostało usunięte

en: %1 deleted the chat photo
pl: %1 usunął zdjęcie czatu

en: Group has been upgraded to Supergroup
pl: Grupa została zaktualizowana do Supergrupy

en: %1 has joined Telegram!
pl: dołączył do Telegramu!

en: Forwarded from %1
pl: Przekazano od %1

note: TRANSLATORS: This is the duration of a phone call in hours:minutes:seconds format
en: Duration: %1:%2:%3
pl: Czas trwania: %1:%2:%3

en: Final result
pl: Wynik końcowy

en: Anonymous Poll
pl: Anonimowa ankieta

en: Voice note
pl: Notatka głosowa

en: Some date missing
pl: Brakuje jakiejś daty

en: %1 joined by invite link
pl: %1 dołączył przez link zaproszenia

en: %1 pinned a message
pl: %1 przypiął wiadomość

en: A screenshot has been taken
pl: Zrzut ekranu został zrobiony

en: Message Unavailable...
pl: Wiadomość niedostępna...

en: Missing label...
pl: Brak etykiety...

en: Unsupported message
pl: Nieobsługiwana wiadomość

en: Unknown message type, see logfile for details...
pl: Nieznany typ wiadomości, szczegóły w dzienniku...

en: Are you sure you want to clear the history?
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić historię?

en: Clear history
pl: Wyczyść historie

en: Are you sure you want to leave this chat?
pl: Czy na pewno chcesz opuścić ten czat?

en: Leave
pl: Opuść

en: Join group
pl: Dołącz do grupy

en: Close
pl: Zamknij

en: Are you sure you want to delete this proxy server?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten serwer proxy?

en: About
pl: O programie

en: Version %1
pl: Wersja %1

en: Get the source
pl: Uzyskaj źródło

en: Report issues
pl: Zgłoś problemy

en: Help translate
pl: Pomóż w tłumaczeniu

en: Group Details
pl: Szczegóły grupy

en: Profile
pl: Profil

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Edit user data and press Save
pl: Edytuj dane użytkownika i naciśnij Zapisz

en: Save
pl: Zapisz

en: Hidden Number
pl: Ukryty numer

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: %1 group in common | %1 groups in common
pl[0]: %1 wspólna grupa
pl[1]: %1 wspólne grupy
pl[2]: %1 wspólnych grup

en: Encryption Key
pl: Klucz szyfrowania

en: Set self-destruct timer
pl: Ustaw licznik automatycznego usuwania wiadomości

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Search
pl: Szukaj

en: All
pl: Wszystkie

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Personal
pl: Prywatne

en: Unread
pl: Nieprzeczytane

en: Saved Messages
pl: Zapisane wiadomości

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Select destination:
pl: Wybierz miejsce docelowe:

en: or cancel the operation
pl: lub anuluj działanie

en: Leave chat
pl: Opuść czat

en: Do you want to forward the selected messages to %1?
pl: Czy chcesz przekazać wybrane wiadomości do %1?

en: Do you want to send the imported text to %1?
pl: Czy chcesz wysłać zaimportowany tekst do %1?

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Offline
pl: Rozłączony

en: Connecting To Proxy
pl: Łączenie z serwerem proxy

en: Updating
pl: Aktualizowanie

en: Connectivity
pl: Łączność

en: Telegram connectivity status:
pl: Stan łączności Telegramu:

en: Ubuntu Touch connectivity status:
pl: Stan łączności Ubuntu Touch:

en: Ubuntu Touch bandwith limited
pl: Ograniczona przepustowość Ubuntu Touch

en: Ubuntu Touch bandwith not limited
pl: Przepustowość Ubuntu Touch nie jest ograniczona

en: Good bye!
pl: Do widzenia!

en: Disconnecting...
pl: Rozłączanie...

en: The app will close automatically when the logout process ends.
    Please, don't close it manually!
pl: Aplikacja zamknie się automatycznie po zakończeniu procesu wylogowania.
    Nie zamykaj jej ręcznie!

en: Unknown contact
pl: Nieznany kontakt

en: You were added to an unknown chat
pl: Zostałeś(-aś) dodany(-a) do nieznanego czatu

en: Add to contacts
pl: Dodaj do kontaktów

en: Report spam and leave
pl: Zgłoś jako spam i opuść

en: You are not allowed to post in this channel
pl: Nie możesz publikować na tym kanale

en: Waiting for other party to accept the secret chat...
pl: Czekam, aż druga strona zaakceptuje tajny czat...

en: Secret chat has been closed
pl: Tajny czat został zamknięty

en: You left this group
pl: Opuściłeś tę grupę

en: You have been banned
pl: Zostałeś zbanowany

en: You are not allowed to post in this group
pl: Nie możesz publikować w tej grupie

en: You can't write here. Reason unkown
pl: Nie możesz tu pisać. Powód nieznany

en: Join
pl: Dołącz

en: Type a message...
pl: Wpisz wiadomość...

en: <<< Swipe to cancel
pl: <<< Przesuń, aby anulować

en: Do you want to share your location with %1?
pl: Czy chcesz udostępnić swoją lokalizację %1?

en: Requesting location from OS...
pl: Żądanie lokalizacji z systemu operacyjnego...

en: Content Picker
pl: Selektor zawartości

en: Share
pl: Udostępnij

en: Proxy Management
pl: Zarządzanie proxy

en: Add proxy server
pl: Dodaj serwer proxy

en: Check the image or the text. If they match with the ones on <b>%1</b>'s device, end-to-end cryptography is granted.
pl: Sprawdź obraz lub tekst. Jeśli pasują do tych na urządzeniu <b>%1</b>, zapewnia się kompleksową kryptografię.

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Delete account
pl: Usuń konto

en: Connectivity status
pl: Stan łączności

en: Toggle message status indicators
pl: Przełącz wskaźniki stanu wiadomości

en: Warning: Logging out will delete all local data from this device, including secret chats. Are you still sure you want to log out?
pl: Ostrzeżenie: wylogowanie spowoduje usunięcie wszystkich lokalnych danych z tego urządzenia, w tym tajnych rozmów. Czy nadal jesteś pewien, że chcesz się wylogować?

en: Warning: Deleting the account will delete all the data you ever received or sent using telegram except for data you have explicitly saved outside the telegram cloud. Are you really really sure you want to delete your telegram account?
pl: Ostrzeżenie: usunięcie konta spowoduje usunięcie wszystkich danych, które kiedykolwiek otrzymałeś lub wysłałeś za pomocą telegramu, z wyjątkiem danych, które jawnie zapisałeś poza chmurą telegramu. Czy naprawdę jesteś pewien, że chcesz usunąć swoje konto telegramu?

en: Add Contact
pl: Dodaj kontakt

en: Import Contact
pl: Importuj kontakty

en: The contact will be added. First and last name are optional
pl: Kontakt zostanie dodany. Imię i nazwisko są opcjonalne

en: Add
pl: Dodaj

en: Phone no
pl: Nr telefonu

en: Secret Chat
pl: Tajny czat

en: The contact will be deleted. Are you sure?
pl: Kontakt zostanie usunięty. Jesteś pewny?

en: Enter Code
pl: Wprowadź kod

en: A code was sent via Telegram to your other devices.
pl: Kod został wysłany przez Telegram do innych Twoich urządzeń.

en: A code was sent via text message to your phone.
pl: Kod został wysłany wiadomością tekstową na telefon.

en: Please enter it here:
pl: Wprowadź go tutaj:

en: Code
pl: Kod

en: Enter Password
pl: Wprowadź hasło

en: Password
pl: Hasło

en: Password hint: %1
pl: Wskazówka dotycząca hasła: %1

en: Next...
pl: Dalej...

en: Enter Phone Number
pl: Wpisz numer telefonu

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Please confirm your country code and enter your phone number.
pl: Potwierdź swój kod kraju i wprowadź swój numer telefonu.

en: Enter your Name
pl: Wpisz swoje imię

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Invalid phone number!
pl: Nieprawidłowy numer telefonu!

en: Invalid code!
pl: Zły kod!

en: Invalid password!
pl: Nieprawidłowe hasło!

en: Auth code not expected right now
pl: Kod uwierzytelnienia nie jest już oczekiwany

en: Oops! Internal error.
pl: Ups! Błąd wewnętrzny.

en: Registration not expected right now
pl: Rejestracja nie jest teraz oczekiwana

en: Error
pl: Błąd

en: No valid location received after 180 seconds!
pl: Nie otrzymano prawidłowej lokalizacji po 180 sekundach!

en: Username <b>@%1</b> not found
pl: Nie znaleziono użytkownika <b>@%1</b>

en: Push Registration Failed
pl: Rejestracja nie powiodła się

en: No Ubuntu One
pl: Brak Ubuntu One

en: Please connect to Ubuntu One to receive push notifications.
pl: Połącz się z Ubuntu One, aby otrzymywać powiadomienia.

en: Draft:
pl: Wersja robocza:

en: Me
pl: Ja

en: is doing something...
pl: coś robi...

en: are doing something...
pl: coś robią...

en: is choosing a contact...
pl: wybiera kontakt...

en: are choosing a contact...
pl: wybierają kontakt...

en: is recording a video...
pl: nagrywa wideo...

en: are recording a video...
pl: nagrywają wideo...

en: is choosing a location...
pl: wybiera lokalizację...

en: are choosing a location...
pl: wybierają lokalizację...

en: is recording a video note...
pl: nagrywa notatkę wideo...

en: are recording a video note...
pl: nagrywają...

en: is recording a voice note...
pl: nagrywa notatkę głosową...

en: are recording a voice note...
pl: nagrywają notatkę głosową...

en: is starting a game...
pl: gra w grę...

en: are starting a game...
pl: grają w grę...

en: is typing...
pl: pisze...

en: are typing...
pl: piszą...

en: is uploading a document...
pl: przesyła dokument...

en: are uploading a document...
pl: przesyłają dokument...

en: is uploading a photo...
pl: przesyła zdjęcie...

en: are uploading a photo...
pl: przesyłają zdjęcie...

en: is uploading a video...
pl: przesyła wideo...

en: are uploading a video...
pl: przesyłają wideo...

en: is uploading a video note...
pl: wysyła notatkę wideo...

en: are uploading a video note...
pl: wysyłają notatkę wideo..

en: is uploading a voice note...
pl: wysyła notatkę głosową...

en: are uploading a voice note...
pl: wysyłają notatkę głosową...

en: is choosing a sticker...
pl: wybiera naklejkę...

en: are choosing a sticker...
pl: wybierają naklejkę...

en: is recording audio...
pl: nagrywa dźwięk...

en: are recording audio...
pl: nagrywają dźwięk...

en: is uploading audio...
pl: wysyła dźwięk...

en: are uploading audio...
pl: wysyłają dźwięk...

en: created this group
pl: utworzył tę grupę

en: Call Declined
pl: Odrzucono połączenie

en: Call Disconnected
pl: Połączenie rozłączone

en: Call Ended
pl: Rozmowa została zakończona

en: Outgoing Call (%1)
pl: Połączenie wychodzące (%1)

en: Incoming Call (%1)
pl: Połączenie przychodzące (%1)

en: Cancelled Call
pl: Połączenie anulowane

en: Missed Call
pl: Nieodebrane połączenie

en: Call
pl: Połączenie

en: added one or more members
pl: dodano jednego lub więcej członków

en: joined the group
pl: dołączył do grupy

en: changed the chat photo
pl: zmienił zdjęcie na czacie

en: changed the chat title
pl: zmienił tytuł czatu

en: left the group
pl: opuścił grupę

en: removed a member
pl: usunięto członka

en: deleted the chat photo
pl: usunięto zdjęcie z czatu

en: joined the group via the public link
pl: dołączył do grupy przez publiczny link

en: Self-destruct timer was set
pl: Licznik automatycznego usuwania wiadomości został ustawiony

en: upgraded to supergroup
pl: uaktualniony do supergrupy

en: Contact
pl: Kontakt

en: has joined Telegram!
pl: dołączył do Telegramu!

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Photo,
pl: Zdjęcie,

en: Pinned Message
pl: Przypięta wiadomość

en: Video
pl: Wideo

en: Video,
pl: Wideo,

en: Video message
pl: Wiadomość wideo

en: Voice message
pl: Wiadomość głosowa

en: Voice message,
pl: Wiadomość głosowa,

en: Unknown origin
pl: Nieznane pochodzenie

en: Unimplemented:
pl: Niezrealizowane:

en: Unread Messages
pl: Nieprzeczytane wiadomości

en: Last seen one month ago
pl: Ostatnio widziany miesiąc temu

en: Last seen one week ago
pl: Ostatnio widziany tydzień temu

en: Last seen
pl: Ostatnio widziany

en: Seen recently
pl: Ostatnio widziany

en: sent you a message
pl: wysłał Tobie wiadomość

en: sent you a photo
pl: wysłał Tobie zdjęcie

en: sent you a sticker
pl: wysłał Tobie stickera

en: sent you a video
pl: wysłał Tobie film

en: sent you a document
pl: wysłał Tobie dokument

en: sent you an audio message
pl: wysłałem Ci wiadomość audio

en: sent you a voice message
pl: wysłał Tobie wiadomość głosową

en: shared a contact with you
pl: udostępnił kontakt z tobą

en: sent you a map
pl: wysłał Tobie mapę

en: %1 sent a message to the group
pl: %1 wysłał wiadomość do grupy

en: %1 sent a photo to the group
pl: %1 wysłał zdjęcie do grupy

en: %1 sent a sticker to the group
pl: %1 wysłał stickera do grupy

en: %1 sent a video to the group
pl: %1 wysłał film do grupy

en: %1 sent a document to the group
pl: %1 wysłał dokument do grupy

en: %1 sent a voice message to the group
pl: %1 wysłał wiadomość głosową do grupy

en: %1 sent a GIF to the group
pl: %1 wysłał GIFa na grupę

en: %1 sent a contact to the group
pl: %1 wysłał kontakt do grupy

en: %1 sent a map to the group
pl: %1 wysłał mapę do grupy

en: %1 invited you to the group
pl: %1 zaprosił Cię do grupy

en: %1 changed group name
pl: %1 zmienił nazwę grupy

en: %1 changed group photo
pl: %1 zmienił zdjęcie grupowe

note: TRANSLATORS: Notification message saying: person A invited person B (to a group)
en: %1 invited %2
pl: %1 zaprosił %2

en: %1 removed you from the group
pl: %1 usunął cię z grupy

en: %1 has left the group
pl: %1 opuścił grupę

en: %1 has returned to the group
pl: %1 wrócił do grupy

note: TRANSLATORS: This format string tells who has checked in (in a geographical location).
en: %1 has checked-in
pl: %1 zameldował się

note: TRANSLATORS: This format string tells who has just joined Telegram.
en: %1 joined Telegram!
pl: %1 dołączył do Telegramu!

en: New login from unrecognized device
pl: Nowe logowanie z nierozpoznanego urządzenia

en: updated profile photo
pl: zaktualizowane zdjęcie profilowe

en: You have a new message
pl: Masz nową wiadomość
