teleports.ubports - en to sl translation catalogue (277 entries)

en: Back
sl: Nazaj

en: Choose a country
sl: Izberite državo

en: Search country name...
sl: Iskanje imena države...

en: Delete Message
sl: Izbriši sporočilo

en: Do you really want to delete it?
sl: Ali res želite izbrisati?

en: The message will be deleted for all users in the chat. Do you really want to delete it?
sl: Sporočilo bo izbrisano za vse uporabnike v klepetu. Ali ga res želite izbrisati?

en: The message will be deleted only for you. Do you really want to delete it?
sl: Sporočilo bo izbrisano samo za vas. Ali ga res želite izbrisati?

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete for all users
sl: Izbriši za vse uporabnike

en: %1 member | %1 members
sl[0]: %1 član
sl[1]: %1 člana
sl[2]: %1 člani
sl[3]: %1 članov

en: %1 members, among them:
sl: %1 članov, med katerimi so:

en: Edit message
sl: Uredi sporočilo

en: Edited
sl: Urejeno

en: Okay
sl: OK

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Send
sl: Pošlji

en: Enter optional message...
sl: Vnesite izbirno sporočilo...

en: Send Message options
sl: Možnosti pošiljanja sporočil

en: Send push notification
sl: Pošlji potisno obvestilo

en: Schedule message:
sl: Razpored sporočila:

en: Send immediately
sl: Pošlji takoj

en: Wait until specified date and time
sl: Počakajte do določenega datuma in ure

en: Wait until the receiver goes online
sl: Počakajte dokler se prejemnik ne poveže

en: Self-destruct timer for messages in this chat:
sl: Časovnik samouničenja za sporočila v tem klepetu:

en: %1 second | %1 seconds
sl[0]: %1 sekunda
sl[1]: %1 sekundi
sl[2]: %1 sekunde
sl[3]: %1 sekund

en: 1 minute
sl: 1 minuta

en: 1 hour
sl: 1 ura

en: 1 day
sl: 1 dan

en: 1 week
sl: 1 teden

en: Off
sl: Izklopljeno

en: Members: %1
sl: Člani: %1

en: Channel called <b>%1</b> created
sl: Ustvarili ste kanal z imenom <b>%1</b>

en: %1 created a group called <b>%2</b>
sl: %1 je ustavril skupino imenovano <b>%2</b>

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Edit
sl: Uredi

en: Reply
sl: Odgovori

en: Sticker Pack info
sl: Informacije o paketu nalepk

en: Forward
sl: Naprej

en: %1 joined the group
sl: %1 se je pridružil skupini

en: %1 added %2
sl: %1 je dodal %2

en: Unknown joined group
sl: Neznanec se je pridružil skupini

en: %1 user(s) |
sl[0]: %1 uporabnik
sl[1]: %1 uporabnika
sl[2]: %1 uporabniki
sl[3]: %1 uporabnikov

en: Channel photo has been changed:
sl: Fotografija kanala je bila spremenjena:

en: %1 changed the chat photo:
sl: %1 je spremenil fotografijo kanala:

en: Channel title has been changed to <b>%1</b>
sl: Naslov kanala je bil spremenjen v <b>%1</b>

en: %1 changed the chat title to <b>%2</b>
sl: %1 je spremenil naslov klepeta v <b>%2</b>

en: %1 left the group
sl: %1 je zapustil skupino

note: TRANSLATORS: Notification message saying: person A removed person B (from a group)
en: %1 removed %2
sl: %1 je odstranil %2

en: Channel photo has been removed
sl: Slika kanala je bila odstranjena

en: %1 deleted the chat photo
sl: %1 je izbrisal fotografijo klepeta

en: Group has been upgraded to Supergroup
sl: Skupina je bila nadgrajena v Superskupino

en: %1 has joined Telegram!
sl: %1 se je pridružil Telegramu!

en: Forwarded from %1
sl: Posredovano od %1

note: TRANSLATORS: This is the duration of a phone call in hours:minutes:seconds format
en: Duration: %1:%2:%3
sl: Trajanje: %1:%2:%3

en: Voice note
sl: Glasovno sporočilo

en: Some date missing
sl: Manjka datum

en: %1 joined by invite link
sl: S povabilom prek povezave se je pridružil %1

en: %1 pinned a message
sl: %1 je pripel sporočilo

en: A screenshot has been taken
sl: Narejen je bil posnetek zaslona

en: Message Unavailable...
sl: Sporočilo ni na voljo...

en: Missing label...
sl: Manjka oznaka...

en: Unsupported message
sl: Nepodprto sporočilo

en: Unknown message type, see logfile for details...
sl: Neznana vrsta sporočila, za podrobnosti glejte dnevniško datoteko ...

en: Are you sure you want to clear the history?
sl: Ali ste prepričani, da želite počistiti zgodovino?

en: Clear history
sl: Izbriši zgodovino

en: Are you sure you want to leave this chat?
sl: Ali ste prepričani, da želite zapustiti ta klepet?

en: Leave
sl: Zapusti

en: Join group
sl: Pridruži se skupini

en: Close
sl: Zapri

en: Are you sure you want to delete this proxy server?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta posredniški strežnik?

en: About
sl: O aplikaciji

en: Version %1
sl: Revizija %1

en: Get the source
sl: Pridobite vir

en: Report issues
sl: Prijavite težave

en: Help translate
sl: Pomagajte prevesti

en: Group Details
sl: Podrobnosti skupine

en: Profile
sl: Profil

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: Edit user data and press Save
sl: Uredite uporabniške podatke in pritisnite Shrani

en: Save
sl: Shrani

en: Hidden Number
sl: Skrita številka

en: First name
sl: Ime

en: Last name
sl: Priimek

en: Notifications
sl: Obvestila

en: %1 group in common | %1 groups in common
sl[0]: %1 skupna skupina
sl[1]: %1 skupni skupini
sl[2]: %1 skupne skupine
sl[3]: %1 skupnih skupin

en: Encryption Key
sl: Šifrirni ključ

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Search
sl: Išči

en: All
sl: Vse

en: Archived
sl: Arhivirano

en: Personal
sl: Osebno

en: Unread
sl: Neprebrano

en: Saved Messages
sl: Shranjena sporočila

en: Contacts
sl: Kontakti

en: Leave chat
sl: Zapusti klepet

en: Info
sl: Informacije

en: Do you want to forward the selected messages to %1?
sl: Ali želite izbrana sporočila posredovati %1?

en: Do you want to send the imported text to %1?
sl: Ali želite poslati uvoženo besedilo %1?

en: Connecting
sl: Povezovanje

en: Offline
sl: Brez povezave

en: Online
sl: Dosegljiv

en: Connecting To Proxy
sl: Vzpostavljanje povezave s posredniškim strežnikom

en: Updating
sl: Posodabljanje

en: Connectivity
sl: Povezljivost

en: Telegram connectivity status:
sl: Status povezljivost Telegram:

en: Ubuntu Touch connectivity status:
sl: Status povezljivosti Ubuntu Touch:

en: Ubuntu Touch bandwith limited
sl: Omejitev pasovne širine Ubuntu Touch

en: Ubuntu Touch bandwith not limited
sl: Pasovna širina Ubuntu Touch ni omejena

en: Good bye!
sl: Nasvidenje!

en: Disconnecting...
sl: Prekinitev povezave...

en: The app will close automatically when the logout process ends.
    Please, don't close it manually!
sl: Ko se postopek odjave konča, se aplikacija samodejno zapre.
    Prosim, ne zapirajte aplikacije ročno!

en: , %1 online | , %1 online
sl[0]: , %1 na spletu
sl[1]: , %1 sta na spletu
sl[2]: , %1 so na spletu
sl[3]: , %1 jih je na spletu

en: You are not allowed to post in this channel
sl: V tem kanalu ne smete objavljati

en: Waiting for other party to accept the secret chat...
sl: Čakam, da druga stran sprejme tajni klepet...

en: Secret chat has been closed
sl: Tajni klepet je bil zaprt

en: You left this group
sl: Zapustili ste to skupino

en: You are not allowed to post in this group
sl: Nimate dovoljenja za objavljanje v tej skupini

en: You can't write here. Reason unkown
sl: Tukaj ne moreš pisati. Razlog neznan

en: Join
sl: Pridruži se

en: Type a message...
sl: Vnesite sporočilo...

en: <<< Swipe to cancel
sl: <<< Povlecite za preklic

en: Do you want to share your location with %1?
sl: Ali želite deliti svojo lokacijo s %1?

en: Requesting location from OS...
sl: Zahteva lokacije od operacijskega sistema...

en: Content Picker
sl: Izbirnik vsebine

en: Share
sl: Deli

en: Proxy Management
sl: Upravljanje posrediniškega strežnika

en: Add proxy server
sl: Dodaj posredniški strežnik

en: Port: %1 Type: %2 Ping: %3ms
sl: Vrata: %1 Vrsta: %2 Ping: %3ms

en: Check the image or the text. If they match with the ones on <b>%1</b>'s device, end-to-end cryptography is granted.
sl: Preverite sliko ali besedilo. Če se ujemajo s tistimi v napravi <b>%1</b>, je izvedba šifriranja od konca do konca odobrena.

en: Logout
sl: Odjava

en: Delete account
sl: Izbriši račun

en: Connectivity status
sl: Stanje povezljivosti

en: Toggle message status indicators
sl: Preklop indikatorjev statusa sporočila

en: Warning: Logging out will delete all local data from this device, including secret chats. Are you still sure you want to log out?
sl: Opozorilo: Odjava bo izbrisala vse lokalne podatke iz te naprave, vključno s skrivnimi klepeti. Ste še vedno prepričani, da se želite odjaviti?

en: Warning: Deleting the account will delete all the data you ever received or sent using telegram except for data you have explicitly saved outside the telegram cloud. Are you really really sure you want to delete your telegram account?
sl: Opozorilo: Z izbrisom računa boste izbrisali vse podatke, ki ste jih kadar koli prejeli ali poslali z uporabo telegrama, razen podatkov, ki ste jih izrecno shranili zunaj oblaka telegram. Ste res prepričani, da želite izbrisati svoj račun telegram?

en: Add Contact
sl: Dodaj stik

en: Import Contact
sl: Uvozi stik

en: The contact will be added. First and last name are optional
sl: Stik bo dodan. Ime in priimek nista obvezna

en: Add
sl: Dodaj

en: Phone no
sl: Telefonska številka

en: Secret Chat
sl: Skrivni klepet

en: The contact will be deleted. Are you sure?
sl: Stik bo izbrisan. Ali ste prepričani?

en: Enter Code
sl: Vnesite kodo

en: Code
sl: Koda

en: Enter Password
sl: Vpiši geslo

en: Password
sl: Geslo

en: Password hint: %1
sl: Namig za geslo: %1

en: Next...
sl: Naprej...

en: Enter Phone Number
sl: Vpiši telefonsko številko

en: Phone number
sl: Telefonska številka

en: Please confirm your country code and enter your phone number.
sl: Potrdite kodo vaše države in vnesite svojo telefonsko številko.

en: Manage Proxy Servers...
sl: Upravljaj posredniške strežnike...

en: Enter your Name
sl: Vpiši svoje ime

en: First Name
sl: Ime

en: Last Name
sl: Priimek

en: Edit proxy server
sl: Uredi posredniški strežnik

en: Server:
sl: Strežnik:

en: Port:
sl: Vrata:

en: Type:
sl: Tip:

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Secret:
sl: Skrivnost:

en: HTTP only:
sl: Samo HTTP:

en: Invalid phone number!
sl: Neveljavna telefonska številka!

en: Invalid code!
sl: Neveljavna koda!

en: Invalid password!
sl: Neveljavno geslo!

en: Auth code not expected right now
sl: Koda za avtorizacijo trenutno ni pričakovana

en: Oops! Internal error.
sl: Ups! Notranja napaka.

en: Registration not expected right now
sl: Trenutno registracija ni pričakovana

en: Error
sl: Napaka

en: No valid location received after 180 seconds!
sl: Po 180 sekundah ni bila prejeta veljavna lokacija!

en: Username <b>@%1</b> not found
sl: Uporabniško ime <b>@%1</b> ni bilo najdeno

en: Push Registration Failed
sl: Potisna registracija ni uspela

en: No Ubuntu One
sl: Nimate računa Ubuntu One

en: Please connect to Ubuntu One to receive push notifications.
sl: Prosimo, povežite se z Ubuntu One, da boste lahko prejemali potisna obvestila.

en: Deleted User
sl: Izbrisan uporabnik

en: Draft:
sl: Osnutek:

en: Me
sl: Jaz

en: is doing something...
sl: nekaj dela...

en: are doing something...
sl: nekaj delajo...

en: is choosing a contact...
sl: izbira stik...

en: are choosing a contact...
sl: izbirajo stik...

en: is recording a video...
sl: snema video...

en: are recording a video...
sl: snemajo video...

en: is choosing a location...
sl: izbira lokacijo...

en: are choosing a location...
sl: izbirajo lokacijo...

en: is recording a video note...
sl: snema video zapis...

en: are recording a video note...
sl: snemajo video zapis...

en: is recording a voice note...
sl: snema glasovno sporočilo...

en: are recording a voice note...
sl: snemajo glasovno sporočilo...

en: is starting a game...
sl: začenja igro...

en: are starting a game...
sl: začenjajo igro...

en: is typing...
sl: piše...

en: are typing...
sl: pišejo...

en: is uploading a document...
sl: nalaga dokument...

en: are uploading a document...
sl: nalagajo dokument...

en: is uploading a photo...
sl: nalaga sliko...

en: are uploading a photo...
sl: nalagajo sliko...

en: is uploading a video...
sl: nalaga video...

en: are uploading a video...
sl: nalagajo video...

en: is uploading a video note...
sl: nalaga video zapis...

en: are uploading a video note...
sl: nalagajo video zapis...

en: is uploading a voice note...
sl: nalaga glasovno sporočilo...

en: are uploading a voice note...
sl: nalagajo glasovno sporočilo...

en: is choosing a sticker...
sl: izbira nalepko...

en: are choosing a sticker...
sl: izbirajo nalepko...

en: is recording audio...
sl: snema zvočni zapis...

en: are recording audio...
sl: snemajo zvočni zapis...

en: is uploading audio...
sl: nalaga zvočni zapis...

en: are uploading audio...
sl: nalagajo zvočni zapis...

en: created this group
sl: je ustvaril to skupino

en: Call Declined
sl: Klic zavrnjen

en: Call Disconnected
sl: Klic prekinjen

en: Call Ended
sl: Klic končan

en: Outgoing Call (%1)
sl: Odhodni klic (%1)

en: Incoming Call (%1)
sl: Dohodni klic (%1)

en: Cancelled Call
sl: Klic preklican

en: Missed Call
sl: Zgrešen klic

en: Call
sl: Kliči

en: added one or more members
sl: dodal enega ali več članov

en: joined the group
sl: se je pridružil skupini

en: changed the chat photo
sl: spremenil fotografijo klepeta

en: changed the chat title
sl: spremenil naslov klepeta

en: left the group
sl: zapustil skupino

en: removed a member
sl: odstranil člana

en: deleted the chat photo
sl: je izbrisal fotografijo klepeta

en: joined the group via the public link
sl: se je skupini pridružil preko javne povezave

en: upgraded to supergroup
sl: nadgradil v superskupino

en: Contact
sl: Stik

en: has joined Telegram!
sl: se je pridružil Telegramu!

en: Today
sl: Danes

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: Location
sl: Lokacija

en: Photo
sl: Fotografija

en: Photo,
sl: Fotografija,

en: Pinned Message
sl: Pripeto sporočilo

en: Sticker
sl: Nalepka

en: Video message
sl: Video sporočilo

en: Voice message
sl: Glasovno sporočilo

en: Voice message,
sl: Glasovno sporočilo,

en: Unknown origin
sl: Neznan izvor

en: Unimplemented:
sl: Ni implementirano:

en: Unread Messages
sl: Neprebrana sporočila

en: Bot
sl: Robot

en: Last seen one month ago
sl: Nazadnje viden pred mesecem dni

en: Last seen one week ago
sl: Nazadnje viden pred enim tednom

en: Last seen
sl: Nazadnje viden

en: Seen recently
sl: Pred kratkim viden

en: sent you a message
sl: ti je poslal/a sporočilo

en: sent you a photo
sl: ti je poslal/a sliko

en: sent you a sticker
sl: ti je poslal/a nalepko

en: sent you a video
sl: ti je poslal/a video

en: sent you a document
sl: ti je poslal/a dokument

en: sent you an audio message
sl: ti je poslal/a zvočno sporočilo

en: sent you a voice message
sl: ti je poslal/a glasovno sporočilo

en: shared a contact with you
sl: je z vami delil/a stik

en: sent you a map
sl: ti je poslal/a zemljevid

en: %1 sent a message to the group
sl: %1 je poslal/a skupini sporočilo

en: %1 sent a photo to the group
sl: %1 je skupini poslal/a sliko

en: %1 sent a sticker to the group
sl: %1 je skupini poslal/a nalepko

en: %1 sent a video to the group
sl: %1 je skupini poslal/a video

en: %1 sent a document to the group
sl: %1 je poslal/a dokument skupini

en: %1 sent a voice message to the group
sl: %1 je skupini poslal/a glasovno sporočilo

en: %1 sent a GIF to the group
sl: %1 je skupini poslal/a GIF

en: %1 sent a contact to the group
sl: %1 je poslal/a stik skupini

en: %1 sent a map to the group
sl: %1 je skupini poslal/a zemljevid

en: %1 invited you to the group
sl: %1 vas je povabil/a v skupino

en: %1 changed group name
sl: %1 je spremenil/a ime skupine

en: %1 changed group photo
sl: %1 je spremenil/a sliko skupine

note: TRANSLATORS: Notification message saying: person A invited person B (to a group)
en: %1 invited %2
sl: %1 je povabil/a %2

en: %1 removed you from the group
sl: %1 vas je odstranil/a iz skupine

en: %1 has left the group
sl: %1 je zapustil/a skupino

en: %1 has returned to the group
sl: %1 se je vrnil/a v skupino

note: TRANSLATORS: This format string tells who has just joined Telegram.
en: %1 joined Telegram!
sl: %1 se je pridružil/a Telegramu!

en: New login from unrecognized device
sl: Nova prijava iz neprepoznane naprave

en: updated profile photo
sl: posodobljena slika profila

en: You have a new message
sl: Imate novo sporočilo
