teleports.ubports - en to bn_BD translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn_BD: মুছুন

en: Cancel
bn_BD: বাতিল

en: Copy
bn_BD: কপি

en: Edit
bn_BD: সম্পাদন

en: Info
bn_BD: তথ্য

en: Add
bn_BD: সংযোগ
