teleports.ubports - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Back
ast: Atrás

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Copy
ast: Copiar

en: Close
ast: Zarrar

en: Save
ast: Guardar

en: First name
ast: Nome

en: Last name
ast: Primer apellíu

en: Settings
ast: Axustes

en: Contacts
ast: Contautos

en: Error
ast: Fallu
