ubuntu-terminal-app - en to br translation catalogue (30 entries)

en: Select
br: Diuzañ

en: Copy
br: Eilañ

en: Paste
br: Pegañ

en: New tab
br: Ivinell nevez

en: Authentication required
br: Dilesadur rekis

en: Cancel
br: Nullañ

en: Authentication failed
br: C'hwitet eo an dilesadur

en: Change Keyboard
br: Cheñch klavier

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Control Keys
br: Stokelloù kontroll

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Function Keys
br: Stokelloù arc'hwel

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Scroll Keys
br: Stokelloù dibunañ

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Command Keys
br: Stokelloù urzhiañ

note: TRANSLATORS: This is the name of the Control key.
en: CTRL
br: KTRL

en: OK
br: Mat eo

en: Font Size:
br: Ment ar font :

en: Layouts
br: Aozadurioù

en: Tabs
br: Ivinelloù

en: Terminal
br: Termenell

en: Selection Mode
br: Mod diuzañ

en: Un-named Color Scheme
br: Patrom livioù dizanv

en: Accessible Color Scheme
br: Patrom livioù a c'haller kaout

en: Open Link
br: Digeriñ al liamm

en: Copy Link Address
br: Eilañ chomlec'h al liamm

en: Copy Email Address
br: Eilañ ar chomlec'h postel

en: Match case
br: Klotaat ar c'hef

en: Regular expression
br: Troienn reolataet

en: Higlight all matches
br: Uslinennañ an holl draoù a glot

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
br: N'eus troer ebet da gaout evit ar c'hlavier. Mankout a ra an titouroù a zo ezhomm evit amdreiñ ar pouezañ war ar stokelloù en arouezennoù da gas d'an dermenell.

en: Color Scheme Error
br: Fazi steuñv liv

en: Cannot load color scheme: %1
br: Ne c'haller ket kargañ ar steuñv liv : %1
