ubuntu-terminal-app - en to cs translation catalogue (78 entries)

en: Select
cs: Vybrat

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Paste
cs: Vložit

en: Split horizontally
cs: Rozdělit vodorovně

en: Split vertically
cs: Rozdělit svisle

en: New tab
cs: Nový panel

en: New window
cs: Nové okno

en: Close App
cs: Zavřít aplikaci

en: Authentication required
cs: Požadováno ověření

en: Enter passcode or passphrase:
cs: Zadejte přístupový kód nebo heslo:

en: passcode or passphrase
cs: přístupový kód nebo heslo

en: Authenticate
cs: Ověřit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Authentication failed
cs: Ověření selhalo

en: No SSH server running.
cs: Není spuštěný SSH server.

en: SSH server not found. Do you want to proceed in confined mode?
cs: SSH server nenalezen. Chcete pokračovat v omezeném režimu?

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Change Keyboard
cs: Změnit klávesnici

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Control Keys
cs: Ctrl klávesy

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Function Keys
cs: F klávesy

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Scroll Keys
cs: Scroll klávesy

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Command Keys
cs: Command klávesy

note: TRANSLATORS: This is the name of the Home key.
en: Home
cs: Domů

en: Background opacity:
cs: Neprůhlednost pozadí:

en: Undo
cs: Zpět

en: Font:
cs: Velikost písma:

en: Font Size:
cs: Velikost písma:

en: Colors
cs: Barvy

en: Green on black
cs: Zelená na černé

en: White on black
cs: Bílá na černé

en: Black on white
cs: Černá na bílé

en: Black on random light
cs: Černá na náhodné světlé

en: Cool retro term
cs: Cool retro terminál

en: Dark pastels
cs: Tmavé pastelové barvy

en: Black on light yellow
cs: Černá na světle žluté

en: Customized
cs: Vlastní

en: Background:
cs: Pozadí:

en: Normal palette:
cs: Standardní paleta barev:

en: Bright palette:
cs: Světlá paleta barev:

en: Preset:
cs: Přednastavené:

en: Layouts
cs: Rozvržení

en: close
cs: ukončit

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Showing %1 of %2
cs: Zobrazuje se %1 z %2

en: File
cs: Soubor

en: Close terminal
cs: Zavřít terminál

en: Close all terminals
cs: Zavřít všechny terminály

en: Previous tab
cs: Předchozí panel

en: Next tab
cs: Následující panel

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Přehled

en: Toggle fullscreen
cs: Vyp/zap. zobrazení na celou obrazovku

en: Split terminal horizontally
cs: Rozdělit terminál vodorovně

en: Split terminal vertically
cs: Rozdělit terminál svisle

en: Navigate to terminal above
cs: Přesunout na terminál výše

en: Navigate to terminal below
cs: Přesunout na terminál níže

en: Navigate to terminal on the left
cs: Přesunout na terminál vlevo

en: Navigate to terminal on the right
cs: Přesunout na terminál vpravo

en: Terminal Preferences
cs: Předvolby terminál

en: Enter shortcut…
cs: Zadejte klávesovou zkratku…

en: Disabled
cs: Zakázané

en: Tabs
cs: Panely

en: Terminal
cs: Terminál

en: Selection Mode
cs: Režim výběru

en: Un-named Color Scheme
cs: Barevná kombinace bez názvu

en: Accessible Color Scheme
cs: Povolené barevné kombinace

en: Open Link
cs: Otevřít odkaz

en: Copy Link Address
cs: Kopírovat adresu odkazu

en: Send Email To…
cs: Odeslat e-mail na…

en: Copy Email Address
cs: Kopírovat e-mailovou adresu

en: Match case
cs: Rozlišovat VELKÁ/malá

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Higlight all matches
cs: Zvýraznit všechny shody

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
cs: Není k dispozici překladač klávesnice. Chybí informace potřebné k převodu kláves na znaky odesílané do terminálu.

en: Color Scheme Error
cs: Chyba schématu barev

en: Cannot load color scheme: %1
cs: Nedaří se načíst schéma barev: %1
