ubuntu-terminal-app - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Select
eu: Hautatu

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Paste
eu: Itsatsi

en: New tab
eu: Fitxa berria

en: Authentication required
eu: Autentifikazioa behar da

en: Enter passcode or passphrase:
eu: Sartu gako edo pasaesaldia:

en: passcode or passphrase
eu: gakoa edo pasaesaldia

en: Cancel
eu: Utzi

en: Authentication failed
eu: Autentifikazioak huts egin du

en: Change Keyboard
eu: Aldatu teklatua

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Control Keys
eu: Kontrol teklak

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Function Keys
eu: Funtzio Teklak

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Scroll Keys
eu: Desplazamendu Teklak

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Command Keys
eu: Agindu Teklak

en: OK
eu: Ados

en: Font Size:
eu: Letra-tamaina:

en: Green on black
eu: Berdea beltzaren gainean

en: White on black
eu: Txuria beltzaren gainean

en: Black on white
eu: Beltza txuriaren gainean

en: Black on random light
eu: Beltza ausazko argiaren gainean

en: Cool retro term
eu: Retro terminal aparta

en: Black on light yellow
eu: Beltza hori leunaren gainean

en: Layouts
eu: Antolaketak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Terminal
eu: Terminala

en: Selection Mode
eu: Hautapen modua

en: Un-named Color Scheme
eu: Izenik gabeko kolore-eskema

en: Accessible Color Scheme
eu: Erabilgarritasunezko kolore-eskema

en: Open Link
eu: Ireki esteka

en: Copy Link Address
eu: Kopiatu estekaren helbidea

en: Copy Email Address
eu: Kopiatu helbide elektronikoa

en: Match case
eu: Bereizi maiuskula/minuskulak

en: Regular expression
eu: Adierazpen erregularra

en: Higlight all matches
eu: Nabarmendu bat etortzeak

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
eu: Ez dago teklatuaren itzultzailerik erabilgarri. Teklen sakatzeak terminalera bidaliko diren karaktereetan bihurtzeko behar den informazioa falta da.

en: Color Scheme Error
eu: Kolore-eskemaren errorea

en: Cannot load color scheme: %1
eu: Ezin izan da kolore-eskema kargatu: %1
