ubuntu-terminal-app - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: Select
fa: گزینش

en: Copy
fa: رونوشت

en: Paste
fa: جاگذاری

en: New tab
fa: زبانه‌ی جدید

en: Authentication required
fa: تأیید هویت لازم است

en: Enter passcode or passphrase:
fa: رمزعبور یا عبارت‌عبور را وارد کنید

en: passcode or passphrase
fa: رمزعبور یا عبارت‌عبور

en: Authenticate
fa: تصدیق کردن

en: Cancel
fa: لغو

en: Authentication failed
fa: تأیید هویت شکست خورد

en: Change Keyboard
fa: تعویض صفحه‌کلید

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Control Keys
fa: کلیدهای واپایش

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Function Keys
fa: کلیدهای تابع

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Scroll Keys
fa: کلیدهای لغزش

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Command Keys
fa: کلیدهای فرمان

note: TRANSLATORS: This is the name of the Control key.
en: CTRL
fa: مهار

note: TRANSLATORS: This is the name of the Home key.
en: Home
fa: خانه

en: OK
fa: قبول

en: Font Size:
fa: اندازه‌ی قلم:

en: Ubuntu
fa: اوبونتو

en: Green on black
fa: سبز روی سیاه

en: White on black
fa: سفید روی سیاه

en: Black on white
fa: سیاه روی سفید

en: Black on random light
fa: شیاه روی روشن تصادفی

en: Linux
fa: لینوکس

en: Cool retro term
fa: پایانهٔ قدیمی باحال

en: Black on light yellow
fa: سیاه روی زرد روشن

en: Layouts
fa: چینش‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Terminal
fa: پایانه

en: Selection Mode
fa: حالت گزینش

en: Un-named Color Scheme
fa: طرح رنگ بی‌نام

en: Accessible Color Scheme
fa: طرح رنگ دست‌رس پذیر

en: Open Link
fa: گشودن پیوند

en: Copy Link Address
fa: رونوشت از نشانی پیوند

en: Copy Email Address
fa: رونوشت برداشت از نشانی ای‌میل

en: Match case
fa: تطابق کوچک و بزرگی حروف

en: Regular expression
fa: عبارت باقاعده

en: Higlight all matches
fa: روشن کردن تمام موارد مطابق

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
fa: هیچ مترجم صفحه‌کلیدی موجود نیست. اطَلاعات مورد نیاز برای تبدیل کلیدهای فشرده شده به نویسه‌ها برای ارسال به پایانه وجود ندارند.

en: Color Scheme Error
fa: خطای شمای رنگ

en: Cannot load color scheme: %1
fa: نمی‌توان شمای رنگ را بار کرد: %1
