ubuntu-terminal-app - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Select
hr: Odaberi

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Paste
hr: Umetni

en: New tab
hr: Nova kartica

en: Authentication required
hr: Potrebna autentifikacija

en: Cancel
hr: Odustani

en: Authentication failed
hr: Neuspješna autentifikacija

en: Change Keyboard
hr: Promijeni tipkovnicu

en: OK
hr: U redu

en: Font Size:
hr: Veličina fonta:

en: Tabs
hr: Kartice

en: Selection Mode
hr: Način odabira

en: Un-named Color Scheme
hr: Bezimena paleta boja

en: Accessible Color Scheme
hr: Pristupačna paleta boja

en: Open Link
hr: Otvori poveznicu

en: Copy Link Address
hr: Kopiraj adresu poveznice

en: Copy Email Address
hr: Kopiraj adresu e-pošte

en: Match case
hr: Podudaranje po veličini slova

en: Regular expression
hr: Regularni izraz

en: Higlight all matches
hr: Označi sve pronađeno

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
hr: Nema dostupnog prevoditelja tipkovnice. Nedostaju informacije potrebne da bi se pritisak tipke pretvorio u znak i poslao u terminal.

en: Color Scheme Error
hr: Greška palete boja

en: Cannot load color scheme: %1
hr: Nije moguće učitati paletu boja: %1
