ubuntu-terminal-app - en to hu translation catalogue (80 entries)

en: Select
hu: Kijelölés

en: Copy
hu: Másolás

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Split horizontally
hu: Felosztás vízszintessen

en: Split vertically
hu: Felosztás vízszintesen

en: New tab
hu: Új lap

en: New window
hu: Új ablak

en: Close App
hu: Alkalmazás bezárása

en: Authentication required
hu: Hitelesítés szükséges

en: Enter passcode or passphrase:
hu: Jelkód vagy jelmondat megadása:

en: passcode or passphrase
hu: jelkód vagy jelmondat

en: Authenticate
hu: Hitelesítés

en: Cancel
hu: Mégse

en: Authentication failed
hu: Hitelesítés sikertelen

en: No SSH server running.
hu: Nem fut SSH-kiszolgáló.

en: SSH server not found. Do you want to proceed in confined mode?
hu: Nem található SSH-kiszolgáló. Akarja folytatni bizonságos módban?

en: Continue
hu: Folytatás

en: Change Keyboard
hu: Billentyűzetváltás

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Control Keys
hu: CTRL billentyűkombinációk

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Function Keys
hu: Funkció billentyűk

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Scroll Keys
hu: Navigáló billentyűk

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Command Keys
hu: Parancsok

note: TRANSLATORS: This is the name of the Home key.
en: Home
hu: Otthoni

en: Background opacity:
hu: Háttér áttetszősége:

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Text
hu: Szöveg

en: Font:
hu: Betűméret:

en: Font Size:
hu: Betűméret:

en: Colors
hu: Színek

en: Green on black
hu: Zöld a feketén

en: White on black
hu: Fehér a feketén

en: Black on white
hu: Fekete a fehéren

en: Black on random light
hu: Fekete véletlen világos színen

en: Cool retro term
hu: Retro terminál

en: Dark pastels
hu: Sötét pasztell

en: Black on light yellow
hu: Fekete a világossárgán

en: Customized
hu: Egyedi

en: Background:
hu: Háttér:

en: Text:
hu: Szöveg:

en: Normal palette:
hu: Normál paletta:

en: Bright palette:
hu: Világos paletta:

en: Preset:
hu: Előbeállítás:

en: Layouts
hu: Kiosztások

en: close
hu: bezárás

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Interface
hu: Felület

en: Shortcuts
hu: Gyorsindítók

en: Showing %1 of %2
hu: %1 mutatása ennyiből: %2

en: File
hu: Fájl

en: Close terminal
hu: Terminál bezárása

en: Close all terminals
hu: Minden terminál bezárása

en: Previous tab
hu: Előző lap

en: Next tab
hu: Új lap

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: Toggle fullscreen
hu: Teljesképernyős mód

en: Split terminal horizontally
hu: Terminál felosztása függőlegesen

en: Split terminal vertically
hu: Terminál felosztása vízszintesen

en: Navigate to terminal above
hu: Navigálás a felül lévő terminálhoz

en: Navigate to terminal below
hu: Navigálás az alul lévő terminálhoz

en: Navigate to terminal on the left
hu: Navigálás a baloldalt lévő terminálhoz

en: Navigate to terminal on the right
hu: Navigálás a jobboldalt lévő terminálhoz

en: Terminal Preferences
hu: Terminál beállítások

en: Enter shortcut…
hu: Gyorsindító megadása…

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Tabs
hu: Lapok

en: Terminal
hu: Terminál

en: Selection Mode
hu: Kijelölési mód

en: Un-named Color Scheme
hu: Névtelen színséma

en: Accessible Color Scheme
hu: Színséma csökkent látóképességűeknek

en: Open Link
hu: Hivatkozás megnyitása

en: Copy Link Address
hu: Hivatkozás címének másolása

en: Send Email To…
hu: E-mail küldése…

en: Copy Email Address
hu: E-mail cím másolása

en: Match case
hu: Nagybetűérzékeny

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Higlight all matches
hu: Minden találat kiemelése

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
hu: Nincs elérhető billentyűkonvertáló. Így nem lehet a leütött billentyűket továbbítani a terminálprogramnak.

en: Color Scheme Error
hu: Színsémahiba

en: Cannot load color scheme: %1
hu: Nem sikerült a színséma betöltése: %1
