ubuntu-terminal-app - en to hy translation catalogue (50 entries)

en: Select
hy: Ընտրել

en: Copy
hy: Պատճենել

en: Paste
hy: Կպցնել

en: Split horizontally
hy: Բաժանել հորիզոնական դիրքով

en: Split vertically
hy: Բաժանել ուղղահայաց դիրքով

en: New tab
hy: Նոր էջ

en: New window
hy: Նոր պատուհան

en: Close App
hy: Փակել Հավելվածը

en: Authentication required
hy: Պահանջվում է վավերացում

en: Enter passcode or passphrase:
hy: Հավաքեք կոդը կամ գաղտնաբառը.

en: passcode or passphrase
hy: կոդ կամ գաղտնաբառ

en: Authenticate
hy: Վավերացնել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Authentication failed
hy: Վավերացումը ձախողվել է

en: No SSH server running.
hy: Միացված SSH սերվեր չկա։

en: SSH server not found. Do you want to proceed in confined mode?
hy: SSH սերվեր գտնված չէ։ Ցանկանո՞ւմ եք շարունակել սահմանափակ ռեժիմով։

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Change Keyboard
hy: Փոխել Ստեղնաշարը

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Control Keys
hy: Control Ստեղներ

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Function Keys
hy: Ֆունկցիաների Ստեղներ

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Scroll Keys
hy: Վազքի Ստեղներ

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Command Keys
hy: Հրահանգների Ստեղներ

en: Background opacity:
hy: ֆոնի անթափանցիկություն.

en: Undo
hy: Հետարկել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Font:
hy: Տառատեսակ.

en: Font Size:
hy: Տառաչափ.

en: Colors
hy: Գույներ

en: Linux
hy: Լինուքս

en: Dark pastels
hy: Մուգ պաստելներ

en: Customized
hy: Փոփոխած

en: Background:
hy: Ֆոն.

en: Text:
hy: Տեքստ.

en: Preset:
hy: Լռելյայն.

en: Layouts
hy: Դասավորություններ

en: close
hy: փակել

en: Shortcuts
hy: Պիտակներ

en: Showing %1 of %2
hy: Ցուցադրված է %2-ից %1-ը

en: File
hy: Ֆայլ

en: Close terminal
hy: Փակել տերմինալը

en: Close all terminals
hy: Փակել բոլոր տերմինալները

en: Previous tab
hy: Նախորդ էջ

en: Next tab
hy: Հաջորդ էջ

en: Edit
hy: Ուղղել

en: View
hy: Տեսք

en: Navigate to terminal above
hy: Բացել վերևի տերմինալը

en: Navigate to terminal below
hy: Բացել ներքևի տերմինալը

en: Tabs
hy: Էջեր

en: Open Link
hy: Բացել Հղումը

en: Copy Link Address
hy: Պատճենել հղումը
