ubuntu-terminal-app - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Copy
lv: Kopēt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: New tab
lv: Jauna cilne

en: Authentication required
lv: Nepieciešama autentifikācija

en: Enter passcode or passphrase:
lv: Ievadiet paroli:

en: passcode or passphrase
lv: parole

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Authentication failed
lv: Neizdevās autentificēties

en: Change Keyboard
lv: Mainīt tastatūru

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Control Keys
lv: Vadības taustiņi

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Function Keys
lv: Funkciju taustiņi

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Scroll Keys
lv: Ritināšanas taustiņi

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Command Keys
lv: Komandu taustiņi

en: OK
lv: Labi

en: Font Size:
lv: Fonta izmērs:

en: Layouts
lv: Izkārtojumi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Terminal
lv: Terminālis

en: Selection Mode
lv: Izvēles režīms

en: Un-named Color Scheme
lv: Krāsu saskaņa bez nosaukuma

en: Accessible Color Scheme
lv: Pieejama krāsu saskaņa

en: Open Link
lv: Atvērt saiti

en: Copy Link Address
lv: Kopēt saites adresi

en: Copy Email Address
lv: Kopēt e-pasta adresi

en: Match case
lv: Reģistrjutīgs

en: Regular expression
lv: Regulāra izteiksme

en: Higlight all matches
lv: Izcelt visus atbilstošos

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
lv: Nav pieejams tastatūras translators. Trūkst informācijas, lai pārveidotu taustiņu nospiedienus simbolos, kurus sūtīt terminālim.

en: Color Scheme Error
lv: Krāsu saskaņas kļūda

en: Cannot load color scheme: %1
lv: Nevar ielādēt krāsu saskaņu: %1
