ubuntu-terminal-app - en to pl translation catalogue (76 entries)

en: Select
pl: Wybierz

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Paste
pl: Wklej

en: Split horizontally
pl: Podziel poziomo

en: Split vertically
pl: Podziel pionowo

en: New tab
pl: Nowa karta

en: New window
pl: Nowe okno

en: Close App
pl: Zamknij aplikację

en: Authentication required
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie

en: Enter passcode or passphrase:
pl: Wprowadź hasło:

en: passcode or passphrase
pl: hasło

en: Authenticate
pl: Uwierzytelnij

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się

en: No SSH server running.
pl: Brak uruchomionego serwera SSH.

en: SSH server not found. Do you want to proceed in confined mode?
pl: Nie znaleziono serwera SSH. Czy chcesz kontynuować w trybie ograniczonym?

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Change Keyboard
pl: Zmiana klawiatury

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Control Keys
pl: Klawisze CTRL

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Function Keys
pl: Klawisze funkcyjne

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Scroll Keys
pl: Klawisze przewijania

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Command Keys
pl: Klawisze komend

en: Background opacity:
pl: Nieprzezroczystość tła:

en: Undo
pl: Cofnij

en: Font:
pl: Czcionka:

en: Font Size:
pl: Rozmiar czcionki:

en: Colors
pl: Kolory

en: Green on black
pl: Zielony na czarnym tle

en: White on black
pl: Biały na czarnym tle

en: Black on white
pl: Czarny na białym tle

en: Black on random light
pl: Czarny na losowym świetle

en: Dark pastels
pl: Ciemne pastele

en: Black on light yellow
pl: Czarny na jasnożółtym

en: Customized
pl: Dostosowane

en: Background:
pl: Tło:

en: Text:
pl: Tekst:

en: Normal palette:
pl: Normalna paleta:

en: Bright palette:
pl: Jasna paleta:

en: Preset:
pl: Szablony:

en: Layouts
pl: Układy

en: close
pl: zamknij

en: Preferences
pl: Ustawienia

en: Interface
pl: Interfejs

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Showing %1 of %2
pl: Pokazuje %1 z %2

en: File
pl: Plik

en: Close terminal
pl: Zamknij terminal

en: Close all terminals
pl: Zamknij wszystkie terminale

en: Previous tab
pl: Poprzednia zakładka

en: Next tab
pl: Następna zakładka

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: Toggle fullscreen
pl: Przełącz tryb pełnoekranowy

en: Split terminal horizontally
pl: Podziel terminal w poziomie

en: Split terminal vertically
pl: Podziel terminal w pionie

en: Navigate to terminal above
pl: Przejdź do terminala powyżej

en: Navigate to terminal below
pl: Przejdź do terminala poniżej

en: Navigate to terminal on the left
pl: Przejdź do terminala po lewej

en: Navigate to terminal on the right
pl: Przejdź do terminala po prawej

en: Terminal Preferences
pl: Ustawienia terminala

en: Enter shortcut…
pl: Wprowadź skrót…

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Tabs
pl: Karty

en: Selection Mode
pl: Tryb zaznaczania

en: Un-named Color Scheme
pl: Nienazwany zestaw kolorów

en: Accessible Color Scheme
pl: Dostępny zestaw kolorów

en: Open Link
pl: Otwórz odnośnik

en: Copy Link Address
pl: Kopiuj adres odnośnika

en: Send Email To…
pl: Wyślij email do…

en: Copy Email Address
pl: Kopiuj adres e-mail

en: Match case
pl: Rozróżniaj wielkość liter

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Higlight all matches
pl: Podświetl wszystkie zaznaczenia

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
pl: Tłumacz klawiatury nie jest dostępny. Brak informacji niezbędnych do zamiany sygnału wciśniętego klawisza na znaki wysyłane do terminala.

en: Color Scheme Error
pl: Błąd zestawu kolorów

en: Cannot load color scheme: %1
pl: Nie można załadować zestawu kolorów: %1
