ubuntu-terminal-app - en to sk translation catalogue (78 entries)

en: Select
sk: Vybrať

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Paste
sk: Vložiť

en: Split horizontally
sk: Rozdeliť horizontálne

en: Split vertically
sk: Rozdeliť vertikálne

en: New tab
sk: Nová karta

en: New window
sk: Nové okno

en: Close App
sk: Zavrieť aplikáciu

en: Authentication required
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti

en: Enter passcode or passphrase:
sk: Zadajte heslo alebo prístupovú frázu:

en: passcode or passphrase
sk: heslo alebo prístupová fráza

en: Authenticate
sk: Overiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Authentication failed
sk: Zlyhalo overenie

en: No SSH server running.
sk: Nie je spustený SSH server.

en: SSH server not found. Do you want to proceed in confined mode?
sk: SSH server nenájdený. Chcete pokračovať v obmedzenom móde?

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Change Keyboard
sk: Zmeniť klávesnicu

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Control Keys
sk: Control klávesy

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Function Keys
sk: Function klávesy

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Scroll Keys
sk: Scroll klávesy

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Command Keys
sk: Command klávesy

note: TRANSLATORS: This is the name of the Home key.
en: Home
sk: Domov

en: Background opacity:
sk: Nepriehľadnosť pozadia:

en: Undo
sk: Späť

en: Font:
sk: Veľkosť písma:

en: Font Size:
sk: Veľkosť písma:

en: Colors
sk: Farby

en: Green on black
sk: Zelená na čiernom

en: White on black
sk: Biela na čiernom

en: Black on white
sk: Čierna na bielom

en: Black on random light
sk: Čierna na náhodne svetlej

en: Cool retro term
sk: Cool retro terminál

en: Dark pastels
sk: Tmavé pastelové farby

en: Black on light yellow
sk: Čierna na svetložltom

en: Customized
sk: Vlastné

en: Background:
sk: Pozadie:

en: Normal palette:
sk: Štandardná paleta farieb:

en: Bright palette:
sk: Svetlá paleta farieb:

en: Preset:
sk: Prednastavené:

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: close
sk: Zavrieť

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Interface
sk: Rozhranie

en: Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Showing %1 of %2
sk: Zobrazujem %1 z %2

en: File
sk: Súbor

en: Close terminal
sk: Zavrieť terminál

en: Close all terminals
sk: Zavrieť všetky terminály

en: Previous tab
sk: Predchádzajúca karta

en: Next tab
sk: Nasledujúca karta

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Prehliadnuť

en: Toggle fullscreen
sk: Prepnúť na celú obrazovku

en: Split terminal horizontally
sk: Rozdeliť terminál horizontálne

en: Split terminal vertically
sk: Rozdeliť terminál vertikálne

en: Navigate to terminal above
sk: Presunúť na terminál nahor

en: Navigate to terminal below
sk: Presunúť na terminál nadol

en: Navigate to terminal on the left
sk: Presunúť na terminál vľavo

en: Navigate to terminal on the right
sk: Presunúť na terminál vpravo

en: Terminal Preferences
sk: Nastevenia terminálu

en: Enter shortcut…
sk: Vložte klávesovú skratku…

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Tabs
sk: Karty

en: Terminal
sk: Terminál

en: Selection Mode
sk: Režim výberu

en: Un-named Color Scheme
sk: Nepomenovaná farebná schéma

en: Accessible Color Scheme
sk: Prístupná farebná schéma

en: Open Link
sk: Otvoriť odkaz

en: Copy Link Address
sk: Kopírovať adresu odkazu

en: Send Email To…
sk: Odoslať email pre…

en: Copy Email Address
sk: Kopírovať emailovú adresu

en: Match case
sk: Rozlišovať veľké/malé

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Higlight all matches
sk: Zvýrazniť všetky shody

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
sk: Nie je dostupný prekladač klávesnice. Chýbajú informácie potrebné ku konvertovaniu stlačených kláves na znaky posielané terminálu.

en: Color Scheme Error
sk: Chyba farebnej schémy

en: Cannot load color scheme: %1
sk: Farebná schéma nemôže byť načítaná: %1
