ubuntu-terminal-app - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Select
sl: Izberi

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Paste
sl: Prilepi

en: New tab
sl: Nov zavihek

en: Authentication required
sl: Zahtevana je overitev

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Authentication failed
sl: Overitev je spodletela

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Change Keyboard
sl: Zamenjaj tipkovnico

en: OK
sl: V redu

en: Font Size:
sl: Velikost pisave:

en: Edit
sl: Uredi

en: Tabs
sl: Zavihki

en: Selection Mode
sl: Način izbire

en: Un-named Color Scheme
sl: Nepoimenovana barvna shema

en: Accessible Color Scheme
sl: Dostopna barvna shema

en: Open Link
sl: Odpri povezavo

en: Copy Link Address
sl: Kopiraj naslov povezave

en: Copy Email Address
sl: Kopiraj e-poštni naslov

en: Match case
sl: Razlikovanje velikosti črk

en: Regular expression
sl: Regularni izraz

en: Higlight all matches
sl: Poudari vsa ujemanja

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
sl: Na voljo ni prevajalnika tipkovnice. Manjkajo podatki za spreminjanje pritiskov tipk v znake, ki se pošljejo terminalu.

en: Color Scheme Error
sl: Napaka barvne sheme

en: Cannot load color scheme: %1
sl: Barvne sheme ni mogoče naložiti: %1
