ubuntu-terminal-app - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: Select
sr: Изабери

en: Copy
sr: Копирај

en: Paste
sr: Налепи

en: New tab
sr: Нови језичак

en: Authentication required
sr: Обавезна аутентификација

en: Enter passcode or passphrase:
sr: Унесите код или фразу:

en: passcode or passphrase
sr: код или фраза

en: Cancel
sr: Откажи

en: Authentication failed
sr: Аутентификација није успела

en: Change Keyboard
sr: Промени тастатуру

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Control Keys
sr: Контролни тастери

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Function Keys
sr: Функцијски тастери

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Scroll Keys
sr: Тастери скроловања

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Command Keys
sr: Командни тастери

note: TRANSLATORS: This is the name of the Control key.
en: CTRL
sr: ЦТРЛ

en: OK
sr: У реду

en: Font Size:
sr: Величина фонта:

en: Ubuntu
sr: Убунту

en: Green on black
sr: Зелена на црној

en: White on black
sr: Бела на црној

en: Black on white
sr: Црна на белој

en: Black on random light
sr: Црна на насумичној светлој

en: Linux
sr: Линукс

en: Cool retro term
sr: Кул ретро терминал

en: Black on light yellow
sr: Црна на светло жутој

en: Layouts
sr: Распореди

en: Tabs
sr: Језичци

en: Terminal
sr: Терминал

en: Selection Mode
sr: Режим избора

en: Un-named Color Scheme
sr: Неименована шема боја

en: Accessible Color Scheme
sr: Расположиве шеме боја

en: Open Link
sr: Отвори везу

en: Copy Link Address
sr: Копирај адресу везе

en: Copy Email Address
sr: Копирај адресу е‑поште

en: Match case
sr: Поклопи величину слова

en: Regular expression
sr: Регуларни израз

en: Higlight all matches
sr: Истакни сва поклапања

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
sr: Нема ниједног преводиоца тастатуре. Недостају подаци неопходни за претварање притиска на тастере у знакове за терминал.

en: Color Scheme Error
sr: Грешка шеме боје

en: Cannot load color scheme: %1
sr: Не могу учитати шему боје: %1
