ubuntu-terminal-app - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Select
uk: Обрати

en: Copy
uk: Копіювати

en: New tab
uk: Нова вкладка

en: Authentication required
uk: Потрібна аутентифікація

en: Authenticate
uk: Аутентифікація

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Authentication failed
uk: Помилка аутентифікації

en: OK
uk: Добре

en: Font Size:
uk: Розмір шрифту:

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Terminal
uk: Термінал

en: Un-named Color Scheme
uk: Схема кольорів без назви

en: Accessible Color Scheme
uk: Схема кольорів доступності

en: Open Link
uk: Відкрити посилання

en: Copy Link Address
uk: Скопіювати адресу посилання

en: Copy Email Address
uk: Скопіювати адресу ел. пошти

en: Match case
uk: З врахуванням регістру

en: Regular expression
uk: Формальний вираз

en: Higlight all matches
uk: Позначити усі відповідники

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
uk: Не знайдено таблиці відповідності для клавіатури. Відсутня інформація, потрібна для перетворення сигналу про натискання клавіші на символи, які буде показано на екрані.

en: Color Scheme Error
uk: Помилка у схемі кольорів

en: Cannot load color scheme: %1
uk: Не вдалося завантажити схему кольорів: %1
