lomiri-ui-extras - en to aa translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
aa: Bayis

en: Crop
aa: Ceesiy

en: Done
aa: Gaba kaleh

en: Enhancing photo...
aa: Taswiir aysiisiyya...

en: Redo
aa: Eydeb

en: Revert Photo
aa: Taswiir uyduur

en: Revert to original
aa: Aslih uduur

en: Rotate
aa: Meekis

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
aa: Duma tekke daffeynaani edde anuk, wadir yaduureenim fakut tanim inkih wadir gacse le.

en: Undo
aa: Eybex
