lomiri-ui-extras - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Aborted
am: ተቋርጧል

en: Active
am: ንቁ

en: Cancel
am: መሰረዣ

en: Color
am: ቀለም

en: Create PDF
am: ፒዲኤፍ መፍጠሪያ

en: Crop
am: መከርከሚያ

en: Done
am: ጨርሷል

en: Enhancing photo...
am: የ ፎቶ ጥራት መጨመሪያ...

en: Long Edge (Standard)
am: ረጅም ጠርዝ (መደበኛ)

en: No messages
am: መልእክት የለም

en: Normal
am: መደበኛ

en: One Sided
am: በ አንድ በኩል

en: Redo
am: እንደገና መስሪያ

en: Revert Photo
am: ፎቶ እንደ ነበር መመለሻ

en: Revert to original
am: ወደ ነበረበት መመለሻ

en: Rotate
am: ማዞሪያ

en: Short Edge (Flip)
am: አጭር ጠርዝ (መገልበጫ)

en: Stopped
am: ተቋርጧል

en: Test page
am: መሞከሪያ ገጽ

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
am: ይህ ሁሉንም እርማት ይተዋል: ቀደም ያለውንም ክፍለ ጊዜ ያካትታል

en: Undo
am: መተው
