lomiri-ui-extras - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Aborted
ar: أُلغي

en: Active
ar: نشط

en: Cancel
ar: ألغ

en: Color
ar: اللون

en: Create PDF
ar: انشئ PDF

en: Crop
ar: قص

en: Done
ar: تم

en: Enhancing photo...
ar: يحسن الصورة…

en: Idle
ar: ساكن

en: No messages
ar: لا رسائل

en: Normal
ar: عادي

en: Redo
ar: أعِد

en: Revert Photo
ar: اعكس الصورة

en: Revert to original
ar: استعِد الحالة الأصلية

en: Rotate
ar: أدر

en: Stopped
ar: متوقف

en: Test page
ar: صفحة الاختبار

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
ar: هذا سيلغي كل التغييرات، حتى التي تمت في الجلسات السابقة.

en: Undo
ar: تراجع
