lomiri-ui-extras - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Aborted
be: Перарвана

en: Active
be: Актыўны

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Color
be: Колер

en: Create PDF
be: Стварыць PDF

en: Crop
be: Абрэзаць

en: Done
be: Завершана

en: Enhancing photo...
be: Паляпшэнне фотаздымка…

en: Idle
be: Бяздзейнічае

en: Long Edge (Standard)
be: Доўгі край (стандарт)

en: No messages
be: Няма паведамленняў

en: Normal
be: Звычайны

en: One Sided
be: Аднабаковы

en: Redo
be: Паўтарыць

en: Revert Photo
be: Аднавіць фотаздымак

en: Revert to original
be: Вярнуцца да арыгінала

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Short Edge (Flip)
be: Кароткі край (гартанне)

en: Stopped
be: Спынены

en: Test page
be: Тэставая старонка

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
be: Гэта скасуе ўсе змены, уключаючы змены з папярэдніх сеансаў.

en: Undo
be: Адрабіць
