lomiri-ui-extras - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
br: Nullañ

en: Crop
br: Krennañ

en: Done
br: Graet eo

en: Enhancing photo...
br: Gwellaat ar skeudenn...

en: Redo
br: Adober

en: Revert Photo
br: Assevel ar skeudenn

en: Revert to original
br: Distreiñ d'ar stumm orin

en: Rotate
br: Treiñ

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
br: Nullet e vo an holl gemmoù, re an dalc'hoù a-raok hag all.

en: Undo
br: Dizober
