lomiri-ui-extras - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Crop
bs: Izrezati

en: Done
bs: Gotovo

en: Enhancing photo...
bs: Poboljšanje fotografije...

en: Redo
bs: Ponoviti

en: Revert Photo
bs: Vratiti sliku

en: Revert to original
bs: Vratiti na original

en: Rotate
bs: Rotiraj

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
bs: Ovo će vratiti sva editovanja,uključujći i ona iz prošlih sesija.

en: Undo
bs: Poništi
